Nowe audi Q5 już w Polsce. Większe, lżejsze i naszpikowane innowacjami [ZDJĘCIA]

Audi Q5 nowej generacji to najważniejsza tegoroczna premiera niemieckiej marki. Zobacz, jak wygląda i co skrywa pod karoserią następca najpopularniejszego modelu Audi w Polsce.

wróć do artykułu
 • ~wjw
  (2016-12-08 11:27)
  A za każdą pierdółkę która u innych jest w cenie i standarcie płać ******** tysiące...
 • ~realista
  (2016-12-08 14:53)
  W sam raz żeby postawić pod remizą albo przy oborze. Tylko coś ciasno w środku, ciężko tam będzie wejść w gumofilcach. Czy teraz Niemcy projektują te auta dla azjatów czy jakichś mniejszych imigrantów? Przecież polski rolnik będzie miał ciasno w tym pudle!
 • ~karol
  (2016-12-08 18:58)
  realista. Napisz jakim samochodem według ciebie powinien jeździć Polak. Napisz o sobie, gdzie mieszkasz gdzie wcześniej mieszkałeś i czym jeździsz. Z twojego wpisu zieje nieuzasadniona niczym zazdrość. Rodowity mieszczanin nigdy nie śmieje się z rolników. Proszę pamiętać, że np. rodowitych Warszawiaków jest bardzo mało a zdecydowana większość to WIEŚ, która zapomniała o swoich korzeniach. Ja mieszkałem w mieście. Pragnąc spokoju, dużej działki i garażu z prawdziwego zdarzenia wyprowadziłem się na podmiejską wieś i kupiłem w tym roku właśnie nowe Audi Q5. z którego jestem bardzo zadowolony. Wybrałem model 2016 (produkcja europejska) ponieważ jest to sprawdzona konstrukcja. (obecnie jak wiadomo produkują w Meksyku),dużo części zamiennych, dobry serwis.