Policjanci zrobili sobie zdjęcie z Wojewódzkim i... mają kłopoty

"I bądź tu miły dla Policji... Panowie. Jakby co to to jest wszystko moja wina." - napisał na oficjalnym profilu na Facebooku Kuba Wojewódzki - Król TVN i zamieścił zdjęcie wycinka z gazety.

wróć do artykułu
  • ~Fazi
    (2016-09-05 07:39)
    O matko ! I co się takiego stało ? ? ? Nie ma większych "afer" w PL ?
  • ~guj
    (2016-09-04 14:52)
    Kupa powiatowa smieeerdzi. Fetor.
  • ~abc de
    (2016-09-04 14:04)
    A wszedzie pisza o polskim antysemityzmie - zle mu ? ( a powinni pisac o polskim, ale debilizmie - bo switnie zarobil wlasnie na nim)
  • ~no zaraz,zaraz!!!
    (2016-09-04 11:18)
    a zatrzymanie zielonego lamborghini to było za co? Tak sobie podeszli do lambo a tam za kierownicą upadająca gwiazda tefałenu??? Panowie policjanci są sami sobie winni, najpierw zatrzymali najprawdopodobniej za przekroczenie prędkości Wojewódzkiego a pózniej z nim sobie focie robią, puszczają go bez mandatu i się dziwią, że teraz im się do d.py dobierają?
  • ~xero
    (2016-09-04 06:43)
    Kozyra ostro o Wojewódzkim: poświęcił Figurskiego. W imię czego? Kasy? taki typ ten wojewódzki i to widać i CZUUUUUUUUUUUUUUUUUUUĆ ! Program pustego przekazu !
  • ~Goliat
    (2016-09-04 02:03)
    Wielki mały człowiek strasznie się satyry boi,polikwidował kabarety w TVPIS i nawet zagraniczne rządy atakuje za ewentualną karykaturę w demokratycznych pismach satyrycznych,pomylił Napoleona z ciastkiem zwanym napoleonką.
  • ~Maserati
    (2016-09-03 21:41)
    Oj nie możecie strawic gościa bo jeździ Lamborghini a wy złomami drogowymi. Typowe polskie podejście żałosne
  • ~dsp
    (2016-09-03 17:16)
    Ale afere odkryli,zeby tylko blo w zyciu tyle zlego.
  • ~radek
    (2016-09-03 15:18)
    polica ma takiego szefa to nic dziwnego to jaja
  • ~Rano Katolik Wieczorem Alkoholik
    (2016-09-03 12:45)
    A jak chciaam zrobić loda sierżantowi Cybuli to mi nie zrobił zjeńcia.
  • ~obywatel
    (2016-09-03 12:38)
    Racja... Bo fotki z Powiatowym to po prostu wstyd dla munduru...
  • ~sd2015
    (2016-09-03 12:38)
    Policjanci to też ludzie. Ja sam mam np. zdjęcia z policjantami zrobione w Hiszpanii, czy z karabinieri zrobione w Palermo. Jak prosiłem ich o wspólne zdjęcia, to nie odmawiali. Na Sycylii to pamiętam, że policjant podszedł do mnie jeszcze, spojrzał w aparat - czy dobrze na tym zdjęciach wygląda, roześmiał się i powiedział O.K. Na tych wszystkich zdjęciach policjanci są uśmiechnięci, zadowoleni i na tym z Kubą też. Więc o co chodzi z tym postępowaniem wyjaśniającym w komendzie w Grudziądzu ? Czy Kuba W. jest przestępcą ? Albo czy policjant to ma być tylko taki facet, co bije i którego należy się tylko bać ? Przecież to są też ojcowie, mężowie, bracia - zwykli ludzie.
  • ~dzicz, pełowska dzicz
    (2016-09-03 12:37)
    byli w pracy? jeśli byli w pracy to ja im nie płacę za robienie sobie zdjęć, ********** ze służby natychmiast bo w tym czasie kiedy robili sobie zdjęcia to tuż obok pirat drogowy mógłby zabić 4 osobową rodzinę
  • ~zebra
    (2016-09-03 10:56)
    Jeśli zamiast Policji mamy małpki z ZOO pozujące do zdjęcia, to ja na taki CYRK nie chcę płacić swoich podatków! Niech się nauczą chronić obywateli a nie uganiać się za Wojewódzkim w celu zrobienia selfi na Fejsa!
  • ~jerzys
    (2016-09-03 10:26)
    to wszystko przez to ze kosciol wierzy w zamach smolenski
  • ~andrzej
    (2016-09-03 10:03)
    No i nie było lepiej zamknąć za przekraczanie prędkości
  • ~strach się bać
    (2016-09-03 08:53)
    J a j a od Świnoujścia po Komańczę . Śmiertelnie poważnie musi być nie tylko na Krakowskim Przedmieściu .
  • ~dyr. Tworek
    (2016-09-03 08:48)
    zdjęcie z takim Trollem ? ? ?