"Fakt": Minister sprawiedliwości jechała po pijanemu i trafiła do izby wytrzeźwień

| Aktualizacja:

"Fakt" informuje, że policja zatrzymała wiceminister sprawiedliwości, Monikę Zbrojewską za jazdę po pijanemu. Kobieta miała dwa promile akoholu w organizmie i trafiła na izbę wytrzeźwień. Straciła też stanowisko - premier już ją zdymisjonowała.

wróć do artykułu
  • ~rok2015
    (2015-11-18 10:03)
    a kto pani minister dal WODKI ,trzeba by sie temu przyjrzec ,PO operaci i chlala gorzole to sie k u r w a a glowie nie miesci ,juz nie oto chodzi ze byla z PO tylko z kim PILA
  • ~Jaras
    (2015-11-01 10:21)
    No popatrzcie, kilka dni temu zostala zatrzymana za jazdę po pijanemu, a dzisiaj wiadomość ze nie żyje...
    Czyżby resort pozbywal się niewygodnych ludzi?
  • ~GOSC
    (2015-10-30 12:09)
    BRAWO DLA POLICJI ,ZE SIE NIE PRZESTRASZYLA P:MINISTER.
  • ~brawo Polska Policja.
    (2015-10-30 07:47)
    Ciekawe czy zapłaciła za pobyt w izbie wytrzeźwień swoimi czy państwowymi pieniędzmi, bo znamy takich od ośmiorniczek że płacili naszymi i one w gardle im stanęły.
  • ~kika
    (2015-10-29 10:26)
    i kto siedział na górze :patologia , a wykopać ze stanowiska
  • ~👮
    (2015-10-28 20:23)
    Wracala z ministerialnej orgi ... to co sie dziwic
  • ~Minister a Minister.
    (2015-10-28 17:48)
    No,no. Jaki minister to taka sprawiedliwość. Niestety ale stare przysłowie mówi że im wszystko wolno bo ona jest ministrem.
  • ~Jolanta
    (2015-10-27 18:08)
    to ta, która PO wsadziła na miejsce Królikowskiego, który otwarcie deklarował, że jest katolikiem.
  • ~jagoda
    (2015-10-23 22:46)
    Wypiła z rozpaczy. Jej szefowa Kopaczowa robi kabaret z rządu. Musiała więc odreagować.
    Podlać jej więcej. Szkoda kobiety. PIS powinien modlić się za nią. Robi im pozytywną kampanię wyborczą.
  • ~kronikarz
    (2015-10-23 22:29)
    To kara Boska za wyrzucenie z Ministerstwa Sprawiedliwości wiceministra Królikowskiego tylko za to, że jest KATOLIKIEM.
  • ~sj
    (2015-10-23 22:20)
    Elita ...
  • ~Oymist
    (2015-10-23 21:53)
    Jak patrzysz na Petru, to od razu widzisz że nie tylko ładnie pachnie ale na pewno ma kartę multisport i regularnie chodzi biegać po parku. Nie wiadomo o co dokładnie chodzi ale że coś Balcerowicz,niskie podatki i generalnie ******* biedę. Gdyby Petru mógł oddałby Polskę w leasing do GE Money a zamiast ubezpieczeń każdemu zaproponowałby elastyczny kredyt we frankach z bardzo elastycznym oprocentowaniem. Co prawda kontrowersje wzbudza oddanie Amazonowi 5mln najbiedniejszych Polaków za dostawy najlepszych cygar ale Petru wydaję się bardzo mądry więc krytykanci zamknąć ryję.
    Dla kogo jest Nowoczesna?
    ***** wiesz o polityce ale kupujesz Newsweeka a na fejsie masz zalajkowany Economista regularnie u fryzjera przeglądasz Forbsa. Pracujesz w koropo i biegasz maratony. Wolny czas lubisz spędzać w towarzystwie własnej wyjątkowości. Myślisz o sobie jako o koneserze mimo że co roku jeździsz na wczasy do Hurgady tylko po to by się nawpieprzać. Czujesz że głosowanie na Nowoczesną jest ostatecznym dowodem że należysz do elity tego kraju.
  • ~Zdrowy
    (2015-10-23 21:44)
    Chora k...taki "podarunek"dla PIS-u.
  • ~ja, znowu ja...
    (2015-10-23 21:44)
    psiapsółka Kopary... tak trzymać, POrąbańcy...

    bez pozdrowień,
  • ~olo
    (2015-10-23 21:40)
    kulezanka Wiplera...
    a pomyslec,ze taki gen. Bieniek
    kulturalnie podal dokumenty, dziekuje,
    prosze,juz dmucham, a mogl sie
    przeciez ostrzelac, albo rzucic granat..
    sa ludzie i reszta,nie ?
  • ~hola, Go aut.
    (2015-10-23 21:40)
    Pier dzO pijo lulki palo tasmy przejazdzki sfawola ponad prawemod Ketrzyna do Pcimiasie wymondzajo, hehe, HIHI ...HEJZE, >>>>>>>>hola.
  • ~POL
    (2015-10-23 21:38)
    świętowała wygraną platformy i psl !!!
  • ~krzyhoo1
    (2015-10-23 21:37)
    Jak ktoś ma we krwi 2 promile, to opróżnił samodzielnie ćwiartkę wódki bez zagrychy lub flaszkę wina (kobieta 60kg). Nie wierzę, że ta pani nie jest z grupy coś-tam-coś-tam,
  • ~klik
    (2015-10-23 21:37)
    na pewno przekroczyła prędkość. Radarowy mandat się należy z fotką
  • ~Wiesio 13 bicz na POmatołki
    (2015-10-23 21:35)
    Platfusy ze strachu się już upijają. Nietrzeźwy Bul w radio, teraz ta.

Może zainteresować Cię też: