Rząd uderzy w kierowców! Nowy plan PO: starsze auta dostaną zakaz wjazdu

| Aktualizacja:

Kierowcy znowu na celowniku rządu! Platforma Obywatelska opracowała plan, który poważnie uderzy w przeciętnego właściciela samochodu w Polsce. Okazuje się, że przez nowe obostrzenia nie każdy będzie tak samo traktowany.

wróć do artykułu
  • ~klomb
    (2015-02-23 15:38)
    POmatoły jeżdżą służbowymi i jest ich 30% Znieście POs,rańcom służbowe samochody i wtedy się odkorkuje.
  • ~warszawiak
    (2015-02-23 15:04)
    Niech Hanka przestanie malować wszędzie te swoje landszafty! Te jej pie...ne bus-podpaski korkują już całe miasto!
  • ~ciekawy
    (2015-02-23 15:22)
    Rozumiem,że zakaz ma dotyczyć zwykłych obywateli, bo immunitety dalej będą obowiązywać i na rozliczanie"kilometrówek"nie będzie miał wpływ wiek samochodu posła jeżeli mogą rozliczać nawet ci co go nie mają.
  • ~sw
    (2015-02-23 18:58)
    Tych POwców ktoś zupełnie oderwał od rzeczywistości. Gdyby Polaków było stać na wymianę aut na nowsze to POwscy prawodawcy nie mieli by co robić wynika z tego. Kretynizm to za mało powiedziane, zupełne odrealnienie tylko redaktor Trybuny Ludu za komuny mógł coś takiego wymyślić.
  • ~Bolek i Lolek
    (2015-02-23 18:14)
    Hrabiostwo w nowych służbowych autach będzie jeździć po mieście a prosty lud buch tramwajem lub autobusem
  • ~FAKTY
    (2015-02-23 19:27)
    MOje MB190 ma 24 lata i pali 5,5l. Przeważnie jeżdżę na rowerze, autem robię kilka tys. km rocznie w Hamburgu czy Paryżu dostałbym od miasta jeszcze 500EUR. Nasi szabrownicy chcą dopłaty do tych co robią 40tys. km rocznie!
  • ~kaz
    (2015-02-23 18:06)
    Zakazać wjazdu wielkich suwów i terenowców z jedną osobą które palą po kilkanaście litrów a nie małych starszych bo i i tak więcej kopcą.
  • ~jasiu
    (2015-06-16 09:15)
    tak dobrze żyje się w POlsce rzadzącej przez złodziei z PO , że wiekszość polakow jeżdzi starymi wrakami, pewnie tak CHCĄ
  • ~pomorze
    (2015-02-23 17:22)
    oni jak zielone ludziki - ( pseudo przedstawiciele) , zabrać ludziom ostatnie pieniądze i dokopać --- tam gdzie trzeba było szybko wprowadzić normy europejskie to ich nie ma . a może by tak jak zrobiła pani Merkel - nowy samochód i 50 procent kasy od państwa , żeby pozbyć się szrotów .ale po co !!! pamiętajcie !! nie zawsze będziecie przy korycie w układach ...przyjdą inni i też was będą gnębić ...i wtedy zobaczycie na własnych czterech literach jak to jest ...
  • ~Vega
    (2015-02-23 19:03)
    Może by się zajęli katastrofą w służbie zdrowia, a nie pomysłami na nabijanie kasy dealerom samochodów. Ohyda! Nie myślą jak ulżyć obywatelom, tylko jak dać im w d..ęl
    Populacja wykluczonych z powodów ekonomicznych znowu wzrośnie! Przecież klasa próżniacza nie jeździ starymi samochodami!

    PO wodzenia ludu za nos!
  • ~Lucy z dębowego lasu
    (2015-02-23 18:54)
    Władysław Kowalski ze swoją przysłowiową kobyłką spełnia normy smrodu Euro 5 ,gzie nakleją kobyłce przegląd techniczno - weterynaryjny . Na czole czy zadku.
  • ~Zoro
    (2015-02-23 18:12)
    Niech ten rząd tak nie uderza w kierowców , emerytów , ludzi pracy którzy ciężką pracą dorobili się mieszkań i samochodów, ponad pięćdziesiąt lat dobrobytu i zacofania ma nagle pogorszyć i tak mierny status Polaków, to co mamy to niestety dzięki chyba tylko temu że jesteśmy w Unii i naszej pracy a trzeba pamiętać że Ci rządzący to wytwór naszych wyborów a wybory blisko.
  • ~mentalista
    (2015-02-23 17:43)
    " Starsze auta " to eufemizm dla zdezelowanego złomu.
  • ~mnietek
    (2015-02-23 17:46)
    Nikt wam nie kaze wjezdzac samochodem do centrum miasta. Jest komunikacja publiczna. Ale nie, szlachcic nie wejdzie do autobusu bo to uraga jego godnosci i odbiera prawo do trucia wszystkich naokolo 15 letnim TDI.
  • ~syndrom
    (2015-02-23 17:00)
    Ciekawe na kogo teraz zagłosują ci wszyscy molestowani przez obecną władzę ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-23 17:07)
    no to paru lemingów się zdziwi jak swoimi tzw. nowoczesnymi dieslami nie będzie mogło wjechać do miasta, bo taka prawda, że nowe silniki 2-3 latka i normy idą się j..ć
  • ~vh
    (2015-02-23 20:22)
    A mi to wisi - wsadze sobie dodatkowy komputer aftermarketowy z programem do kontroli spalin i tyle - zawsze przejde przeglad a potem sobie jednym guziczkiem przelacze na inny program.
  • ~Robnad
    (2015-02-23 17:08)
    PÓł wiejskiej Warszawy naściągało sobie złomu z Niemiec, he, he, he.
  • ~tomazi23
    (2015-02-23 16:23)
    KONSTYTUCJA
    RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

    Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe.

    Art. 32.

    Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.

    Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

    Czy będzie stworzona jakaś poprawka do konstytucji ?

    I nie będzie można zabytkowym autem poruszać się w okolicach rynku,straszne.A czy w okolicach stref Euro 4 i Euro 5 będą montowane ekrany lub zapory blokujące przedostawanie się spalin ze stref Euro < 3?

    I dlaczego rząd dyskryminuje mieszkańców stref znajdujących się poza okolicami rynku, automatycznie kwalifikując ich do stref Euro <3? Hm ciekawe
  • ~donkichot
    (2015-02-23 16:22)
    Starszych obywateli nie wpuszczać do środków komunikacji - zajmują siedzenia, puszczają bąki i nie pracują !!! mogą chodzić pieszo !!!

Może zainteresować Cię też: