Izabella Ch., pijana wjechała do przejścia podziemnego, teraz kpi z sądu. Nie stawiła się na obserwację. WIDEO

| Aktualizacja:

Izabella Ch., kobieta która pod wpływem alkoholu wjechała mercedesem do przejścia podziemnego w Warszawie, nie stawiła się na przymusowe badania psychiatryczne. Przedstawiła listę powodów uniemożliwiających jej pobyt w ośrodku na obserwacji.

wróć do artykułu
  • ~HI HI HI HI
    (2014-09-12 10:25)
    I CO TAK WYGLĄDA WALKA POMATOŁÓW Z PIJANYMI KIEROWCAMI
  • ~observ
    (2014-09-12 11:19)
    wyślijcie tego njusa Sienkiewiczowi. może pójdzie po nią zanim stanie się wzorcem dla pijanych i naćpanych bandziorów za kierownicą
  • ~tele-wic
    (2014-09-12 11:23)
    I dobrze sądowi tak. . Ma sąd w głębokim poważaniu, którego dotychczasowa wobec niej spolegliwość, spowodowała aż takie olewanie.
    Brawo! Tak właśnie funkcjonuje wymiar sprawiedliwości dla "wybranych".
  • ~emeryt gdansk
    (2014-09-12 11:47)
    Tak właśnie funkcjonuje system sprawiedliwości ...dla wybranych
    Pijanego rolnika na rowerze jeszcze niedawno wsadzano do pudła

    Teraz min sprawiedliwości straszy zabieraniem prawa jazdy trzeźwych za szybko jadących ( jak nie maja układów pewnie ? ) idą na piechotę dalej

    Chyba że dotyczy to takich jak ta pani
    Czy ew niejakiego ,,froga ,,
    Lub kierowcy z Sopockiego Mocniaka lub młodego Wałesy
    O wtedy zawsze zadziała jakiś guzik i...pomroczność jasna ! !

    Brawa dla tej sprawiedliwej Polski !
    Brawa dla tych znajomych co mają znajomości i kontakty
  • ~vew
    (2014-09-12 11:48)
    Schizofrenikowi - złodziejowi batonika, polski wymiar sprawieldiwości nie dał takiej sznasy. W Polsce na wyrozumiałoścwymairy sprawieliwości najbardziej mogą liczyc gnagsterzy ,
  • ~mp73
    (2014-09-12 11:58)
    A ja bym polecił spr tych którzy wystawili jej skierowania na inne badania czy są jakieś powody tych badań.I kim jest ta pani ewentualnie kogo ma tak wysoko postawionego że pomagają jej w takich unikach ?
  • ~gangster
    (2014-09-12 12:48)
    POlska sprawiedliwosc = PATOLOGIA!!
  • ~brawo pani Izabello
    (2014-09-12 12:58)
    Brawo p. Izabello. Polska to panstwo bezprawia i układów więc z jej "prawa" należy drwić. niech panią siłą doprowdzą na wywiad psychiatryczny, ale proszę nie odpowiadać na żadne pytania. proszę twierdzić, że pani ogłuchła.
    ostatnio polski wymiar "sprawiedliwości" zwolnił cały gang. a pani się czepiają.
  • ~mentalista
    (2014-09-12 13:25)
    Ta pani jest podobno ciężko chora psychicznie a jej problemy z postrzeganiem rzeczywistości zaczęły sie na bardzo długo przed wjazdem do podziemnego przejścia. Tak przynajmniej twierdzą jej sąsiedzi, którzy boją się jej nieobliczalności. Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby o tym nie wiedziieli policja, sąd i dociekliwi zazwyczj dziennikarze. Przymusowe doprowadzenie na badania i następnie leczenie kobiety byłoby wybawieniem dla wszystkich. Póki co, okażcie trochę współczucia nieszczęśliwemu człowiekowi i przestańcie tak kategorycznie komentować zaistniałą sytuację.
  • ~Bolek w
    (2014-09-12 13:45)
    POmroczność jasna, nie ulega wątpliwości !!!
  • ~TUSKEGOLD
    (2014-09-12 13:47)
    Pani Izabela Ch.to pewnie resortowe dziecko !!!
    Odczepcie się od niej, ona z PO, ona niewinna !!!
  • ~ach RESORTOWE DZIIECI im w łbach tylkoOŚMIORNICZKI
    (2014-09-12 14:00)
    Izabela Ch. to córka pOSŁA z partyji (P)-ubliczne (O)-szustwo niejakiego Chmielewskiego-noem OMEN przewodniczącego z sejmowej komisyji prawnej ! ! ...(ktróry to chmielewski stał w szpicy OPLUWACZY śp PREZYDENTA prof Lecha Kaczyńskiego)...
    ,
  • ~pogrywa na nosie i ma gleboko w -----
    (2014-09-12 14:09)
    Ta pani bawi sie "W KOTKA I MYSZKE" I powiada-[tytul filmu]- " CO MI ZROBISZ, JAK MNIE ZLAPIESZ???"
  • ~to ruń
    (2014-09-13 09:10)
    BABSKO MA W D..PIE POLSKIE PRAWO TAK JAK ZNACZNA CZĘŚĆ NASZEGO SPOŁECZEŃSTWA. W WYBORACH POPRĘ KAŻDEGO,KTO DA
    GWARANCJĘ ZMIANY OBECNEGO PRAWA NA BARDZIEJ RESTRYKCYJNE
    KTÓREGO POLACY BĘDĄ SIĘ BALI NIE PRZESTRZEGAĆ.CHCĘ ŻYĆ W KRAJU ZDYSCYPLINOWANYM I SPOKOJNYM GDZIE:
    - LUMPY PRZESTANA ZACZEPIAĆ SPOKOJNYCH OBYWATELI
    - LUMPY PRZESTANĄ DEWASTOWAĆ MIENIE SPOŁECZNE
    - GDZIE POLICJANT PRZESTANIE SIĘ BAĆ LUMPA
    - PIJACZKI PRZESTANA JEŻDŻIĆ POJAZDAMI MECHANICZNYMI
    - POLAK PRZESTANIE SIĘ BAC KONSEKWENCJI GDY ZABIJE LUMPA W
    OBRONIE SWOJEJ RODZINY I DOBYTKU
    - ZACZNIEMY UCZĘSZCZAĆ NA WYBORY ABY WYBRAĆ MĄDRYCH LUDZI
    DO RZĄDZENIA NARODEM
    - PRAWO BĘDZIE JEDNAKOWE DLA WSZYSTKICH
    - DUŻO I DŁUGO BY TU WYMIENIAĆ PATOLOGIE POLAKOW
    OBECNA DEMOKRACJA JEST DOBRA DLA LUMPÓW WSZELKIEJ MAŚCI.
    DEMOKRACJA W TYM WYDANIU TO DEMORALIZACJA NARODU !!
  • ~t.runo
    (2014-09-13 14:08)
    A Buzek w TV mówił że słaby wynik PO w ostatnich wyborach to skutek nie wprowadzenia pakietu energetycznego czy jakoś tam. Ne to że bezkarny chodzi warszawski chłopiec z zapałkami, nie to że niejaki Frog jest nie do zamknięcia ,nie to że taka cizia co robi sobie jaja z prawa korzystając z pleców tatusia.Tylko pakiet energetyczny.Jak władza ma bezradnych, śmiesznych i przekupnych swoich stróżów prawa to musi odejść, i to się stanie w najbliższych wyborach