Prokurator na podstawie policyjnych dowodów nie może zatrzymać kierowcy BMW. ZDJĘCIA i WIDEO

| Aktualizacja:

To, co policja ma na kierowcę białego BMW M3, to za mało, by go zatrzymać - ustalił dziennik.pl. Tymczasem jeszcze dziś premier zapowiadał, że policja zatrzyma pirata drogowego "lada moment".

wróć do artykułu
  • ~newyorker77
    (2014-06-10 22:39)
    Ludzie, w jakim kraju zyjecie???!!!
    \Azeby premier kraju, aspirujacego do czolowki europejskich poteg gospofarczych (zupelnie jak za Gierka) wypowiadal sie w przedmiocie pirata drogowego,ktorego nie sa w stanie (a moze - po prostu - nie chca, bo sa za cienkie?) zatrzymac organa scigania oraz policja.
    Pzreciez to totalna kompromitacja nie tylko sluzb, ale I resort, za co w kazdym cywilizowanym I demokraycznym kraju juz dawno glowy by polecialy. 'Ale, coz, to tylko POlandia - dziki, afrykanski Bantustan na dalekich obrzezach cywilziacji, gdzie wszelkie chwyty sa dozwolone I gdzie wszystko jest mozliwe.
    A POwyzszy przypadek jest najlepsza egzemplifikacja - par excellence - ze ten kraj znaduje sie w glebokim dryfie I nawet kapitan nie ma zielonego pojecia, dokad plyna.
    Kiedy opowiedzailem o tym kolegom w pracy, Amerykanie dlugo nie mogli dojsc do siebie. Ze smiechu, naturalnie. bo cos takiego jest nie do wyobrazenia, nie do pomyslenia w Nowym Jorku.
  • ~dziadek
    (2014-06-10 23:15)
    Żenada „aparatury” Państwa Polskiego
  • ~Mowie jak jest
    (2014-06-10 22:03)
    Kur..a za to na Pana Kaminskiego te psie syny maja mocne dowody to jest Mafia w togach a szefem jest wodz seremet
  • ~tomek
    (2014-06-10 22:06)
    pan premier to zyjacy wz idioty, ****** wy zmiencie przewodnika stada jest tulu wybitnych np ,, kretyn Stefan, iloraz do 7 potegi Olszewski czy jakos tak, a moze kapielowy? Kretynka dorszowa juz w ewropie a szkoda bo to tegi umysł
  • ~lechr
    (2014-06-10 22:06)
    Co mu zrobisz jak go złapiesz? Panie Premierze znowu Pan będzie wpływał na "niezawisłe " sądownictwo?
  • ~Adam
    (2014-06-10 22:14)
    Prokurator: Synku, czy to Ty jechałeś tym BMW?
    synek: nie pamiętam mamo.
    No i sami widzicie, ze nie ma jak ustalić.

    Ostatnie informacje z Prokuratury mówią, ze to jednak nie synek. Pewnie raczej konkubent.
  • ~cax
    (2014-06-10 22:20)
    uhu wyborca peło z pseudonimem to musi być jakiś zasłużony POmatoł sprawa jest pewna, nigdy go nie zatrzymacie, nie w tej koalicji
  • ~Prawypas
    (2014-06-10 22:21)
    Przynajmniej umie jeździć. Codziennie na południowej obwodnicy Warszawy mijam melepety, które usilnie jadą środkowym pasem tamując ruch. Prawy pas jest wolny ale nie: toczą się melepety i odpychają się nogą aby za szybko nie jechać. Prawy pas jest dla ozdoby, więc 70 km na godzinę trzeba jechać środkowym. I stwarzać zagrożenie. A już najgorzej jak jest lewoskręt z światłem do lewoskrętu. Melepety nie umieją wrzucić jedynki i depnąć tak aby jak najwięcej samochodów przejechało. Melepeta rusza ze strachem w oczach i zanim się zbierze to przejadą 3-4 samochody zamiast 7-8.
    Szanowne melepety, pierdoły, zawalidrogi - można jechać prawym pasem. Jeszcze raz: jak są trzy pasy - można jechać prawym pasem! Naprawdę!
  • ~``wkur.....ny``
    (2014-06-10 22:23)
    Oglądałem program na Polsat News jak pan policjant kombinował nie potrafiąc się wytłumaczyć . Policjant boi się mamy czy tata pirata który jest wysoko postawiony. Dlaczego za skradziony batonik w sklepie czy rower siedzi się od razu. W policji panuje niemoc i strach przed władzą.Potrafią znęcać się nad słabymi.
  • ~Ha,ha,ha !!!
    (2014-06-10 22:29)
    Ba,pewno za mało skoro jest synem prokuratorki.Wiadomo,nigdy nie wystarczy,ha,ha,ha !!!
  • ~Mateusz
    (2014-06-10 22:29)
    Dowody za slabe , bo mamusia zbyt mocna . Ciekawe komu sie dobrze przyczynila , ze synusia prawo nie obowiazuje . I taka to praworzadnosc mamy juz od siedmiu lat, a zanosi sie ten stan bezprawia na okres znacznie dluzszy, bo jak twierdzi bicz Wiesio 13 oraz inni towarzysze spod sierpa i mlota i ruskich serwerow - PIS nigdy nie wygra wyborow, bo oni juz o to zadbaja !!! I A Wiesio juz wie , co mowi .
  • ~mosiek
    (2014-06-10 22:31)
    Ujawnić nazwisko tego prokuratora !!!
  • ~Warszawiak
    (2014-06-10 22:34)
    Prawypas. Żaden prawdziwy Warszawiak nie użyje zwrotu lewoskręt bo to cybulactwo pierwszej wody.Nie rób z siebie Warszawiaka i nie rób wiochy w moim mieście.
  • ~V for Vendetta
    (2014-06-10 22:43)
    Ręce opadają na to jak działają nasze dzielne organa. Proponuję :
    1. Obejrzeć dawny film ZNIKAJĄCY PUNKT (Vanishing Point)
    2. Namierzyć drania
    3. Postawić na jego drodze spychacze
    4. Zawiadomić najbliższe przedsiębiorstwo pogrzebowe.
  • ~Prawypas
    (2014-06-10 23:02)
    Do Warszawiaka:
    W Słowniku języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego jest lewoskręt, zdefiniowany jako ‘skręt w lewo’, z cytatem: „W skrzyżowaniu Trasy W-Z z ul. Nowotki, ze względu na znaczenie tego węzła w układzie miasta, bardzo istotną sprawą jest właściwe rozwiązanie lewoskrętów’’. W Słowniku języka polskiego PWN definicja jest taka sama, dodano kwalifikator środ. (środowiskowe). Natomiast słowa cybulactwo tam nie ma, więc swoje głupie wywody zachowaj na inną okazję.Urodziłem się na Saskiej Kępie, więc się nie wymądrzaj i nie pajacuj bo przynosisz wstyd.
  • ~asdx
    (2014-06-10 23:07)
    Bo gdzie w mieści policja się schowa z szuszarką !? Może SM ma pole do PO PISu :). A poważnie, gość nie ma gdzie się wyszaleć, może nowe lotnisko w Radomiu bo stoi puste :) Generalnie szanujmy się na drodze, szkoda życia za chwilę nieuwagi.
  • ~Olcia
    (2014-06-10 23:29)
    On powiedział do niego "Robuś" a nie "Boguś" - kolejny dowód na to, że to Robert M.
  • ~Babinicz1
    (2014-06-10 21:46)
    No jak już premier zapowiada, to jestem pewien, że ustawka medialna. Teraz do...ą takie przepisy, że się nikt nie wybuli jak go policja krzakowa chwyci za ostatnim wychodkiem we wsi za przekroczenie prędkości o 5 km/h. Trzeba dziurę budżetową łatać i trochę dofinansować administrację bo cienko przędą bidoki.
  • ~YAMAHA R1
    (2014-06-10 23:55)
    ********* jazda SUPER DAWAJCIE NOWE VIDEOOOO
  • ~poko