Prokurator na podstawie policyjnych dowodów nie może zatrzymać kierowcy BMW. ZDJĘCIA i WIDEO

| Aktualizacja:

To, co policja ma na kierowcę białego BMW M3, to za mało, by go zatrzymać - ustalił dziennik.pl. Tymczasem jeszcze dziś premier zapowiadał, że policja zatrzyma pirata drogowego "lada moment".

wróć do artykułu
  • ~banko
    (2014-06-12 20:32)
    Jak.można tak szybko jechać po mieście i łamać wszystkie znaki i przepisy. Pomijając juz kwestie policji, przykro, że społeczeństwo jest obotylko na piratów drogowycj, ale wszelkie różne zło, które widzi ma ulicy. Denerwują też np. kierowcy, ktorzy wyprzedzaja na pasach - to poważne wykroczenie!
  • ~internautka 50+
    (2014-06-11 07:24)
    Moim zdaniem tego kierowcę powinna złapać policja
    podczas nocnych patroli miasta. Gdyby takie były (patrole oczywiście) to nie powinno być problemu , przecież policja samochody posiada, łączność między sobą chyba też.
    Ale policjanci siedzą w cieniu w samochodzie schowanym pod drzewem miedzy innymi samochodami i polują na staruszków idących z miejskiego targowiska skracając sobie drogę, gdy samochody nie jadą przechodzą. Wczoraj wraz innymi starszymi osobami spotkało mnie takie pouczenie ładnej p policjantki.
    Dodam że to zajście miało miejsce sto metrów od skrzyżowania, gdzie notorycznie kierowcy łamią przepisy i na zielonych światłach polują na przechodniów, często zdarzają się tam stłuczki.
  • ~Tomasz z Terlik
    (2014-06-11 06:49)
    Rzygać się chce, wszędzie syf, teraz jest jasne dlaczego wolność dla Polaków jest
    tragedią























































































    Biedny ten naród, kształcony przez watykańskich nauczycieli!
  • ~333
    (2014-06-11 06:42)
    PO to POlityczny syfilis,trąd i gangrena. 3 w 1
  • ~falko
    (2014-06-11 06:41)
    Tusk ma sie zajmowac piratem drogowym ???
    zatrudnijcie jeszcze do jegoscigania KGB i FBI kretyni
    Ten niby pirat zeby nie byl synem prokuratoto to juz by dostal sankcje i do wiezienia a tak uniknie kary jak reszta zlodziei kturzy sa w PO i kradna bezkarnie i za przyzwoleniem ich szefa
  • ~bwm
    (2014-06-11 06:40)
    ruidy kretacz oszukuje jak zawsze-stworzył chore panstwo i sepleni glupoty
  • ~Darłówko
    (2014-06-11 06:24)
    Przypominamy, że policja poszukuje kierowcy białego BMW M3, który na zamieszczonym w sieci filmie pędzi ulicami Warszawy z prędkością 200 kilometrów na godzinę, przejeżdża na czerwonym świetle i wymusza pierwszeństwo. Mundurowi wytypowali, że za kierownicą siedział właśnie Robert N., ps. Frog.
    A GDZIE MONITORING ULIC ???
    W mieścinie SŁAWNO /zachodniopomorskie/ burmistrz o strasznym nazwisku razem z radnymi uchwalili, że od godz. 2.00 w nocy do 4.00 wyłączają oświetlenie w całym mieście. To mają być oszczędności? za to mają większe wynagrodzenia radni i sam straszny bur mistrz!!! W DARŁOWIE mieście peło jest POdobnie!!! co na to policyja oraz jednostki urzędowe np. prokuratura???
  • ~anka
    (2014-06-11 06:20)
    premier zajmuje się piratem !koszmar;powinien wywalić na zbity pysk ministra mzw.
    niestety jaki premier taki minister i całe te peło
  • ~diabolo777
    (2014-06-11 06:19)
    Zastanawia mnie dlaczego prawo jest dla różnych ludzi różne... Przecież po za kierowcą BMW byli także motocykliści. Dlaczego ich się nie ściga?
  • ~lex
    (2014-06-11 03:36)
    moze ten idiota wpadnie na latarnie,i bedzie po klopocie-dostanie jesionke i do gleby.lepsze to,niz zabicie przypadkowych,niewinnych ludzi.trzymam kciuki za policjantow,aby tego bezmozga szybko ujeli-oby nie doszlo do tragedii.ten idiota ma prawo w 4 literach.
  • ~Debil
    (2014-06-11 02:26)
    Do jasnej cholery - czemu te nasze głupki prawodawcze nie uchwalają stosownego prawa na takich przygłupów, tylko zajmują się emeryturami dla pejsatych mośków.
  • ~JuKo
    (2014-06-11 00:28)
    To tylko w POLSCE jest mozliwe ! Kierowca samochodu to policjant? Wyglada
    jakby oni w samochodzie zabawe sobie robili. Ponad 11 minut bawia sie
    jak szybki ich samochod jest. To jest smiechu warte , ze tacy policjanci
    w POLSCE pracuja. To nie ci na tych motorach zagrozeniem byli lecz ci
    w samochodzie. 11 minut i zadnej innej reakcji jak tylko sciganie w miescie
    Nie ma zadnych innych policjantow ??? Gdzie byli inni? To jest smiechu
    warte, tylko w POLSCE tak jest. W ciagu 11 minut w Niemczech albo Angli
    a nie pisze o USA zrobiono by tak, ze wszyscy obok motorow by siedzieli.
    To video to dowod zacofania umyslowego , naprawde tylko w POLSCE...
  • ~poko
    (2014-06-10 23:57)
    Na ile ,,wziątki " liczy prokuratot? Zajmie się sprawą dopiero wtedy , kiedy baran szarżujący po Warszawie kogoś zabije? A może i wówczas zawnioskuje o karę w zawieszeniu licząc na sutą gratyfikację/
  • ~YAMAHA R1
    (2014-06-10 23:55)
    ********* jazda SUPER DAWAJCIE NOWE VIDEOOOO
  • ~Olcia
    (2014-06-10 23:29)
    On powiedział do niego "Robuś" a nie "Boguś" - kolejny dowód na to, że to Robert M.
  • ~fly
    (2014-06-10 23:22)
    To jest niewątpliwy sukces ministrów Sienkiewicza i Biernackiego.
  • ~dziadek
    (2014-06-10 23:15)
    Żenada „aparatury” Państwa Polskiego
  • ~asdx
    (2014-06-10 23:07)
    Bo gdzie w mieści policja się schowa z szuszarką !? Może SM ma pole do PO PISu :). A poważnie, gość nie ma gdzie się wyszaleć, może nowe lotnisko w Radomiu bo stoi puste :) Generalnie szanujmy się na drodze, szkoda życia za chwilę nieuwagi.
  • ~Prawypas
    (2014-06-10 23:02)
    Do Warszawiaka:
    W Słowniku języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego jest lewoskręt, zdefiniowany jako ‘skręt w lewo’, z cytatem: „W skrzyżowaniu Trasy W-Z z ul. Nowotki, ze względu na znaczenie tego węzła w układzie miasta, bardzo istotną sprawą jest właściwe rozwiązanie lewoskrętów’’. W Słowniku języka polskiego PWN definicja jest taka sama, dodano kwalifikator środ. (środowiskowe). Natomiast słowa cybulactwo tam nie ma, więc swoje głupie wywody zachowaj na inną okazję.Urodziłem się na Saskiej Kępie, więc się nie wymądrzaj i nie pajacuj bo przynosisz wstyd.
  • ~V for Vendetta
    (2014-06-10 22:43)
    Ręce opadają na to jak działają nasze dzielne organa. Proponuję :
    1. Obejrzeć dawny film ZNIKAJĄCY PUNKT (Vanishing Point)
    2. Namierzyć drania
    3. Postawić na jego drodze spychacze
    4. Zawiadomić najbliższe przedsiębiorstwo pogrzebowe.

Może zainteresować Cię też: