Lans w drużynie PiS! Poseł Hofman kupił sobie wypasionego mercedesa! Zdjęcia

| Aktualizacja:

Rzecznik partii Jarosława Kaczyńskiego znany jest z ciętego języka, szybkiej jazdy i... zamiłowania do częstego zmieniania samochodów i to z górnej półki. Adam Hofman wymienił dotychczasowe auto na jeden z najmodniejszych ostatnio modeli Mercedesa. Paparazzi przyłapali go za kierownicą GLK. Poseł PiS ma też na ten temat swoja teorię…

wróć do artykułu
  • ~paul
    (2013-05-13 11:27)
    To równowartość 4 zegarków Nowaka. Wielkie mi co.
  • ~p
    (2013-05-13 11:27)
    Może jego też trzeba zmienić, bo się zdeczka zdewaluował?
  • ~kaka
    (2013-05-13 11:27)
    morda jak dupa spasiona za czyjes pieniądze ,mozna sie lansować
  • ~ajron1960
    (2013-05-13 11:31)
    Nie tędy droga w kraju na krawędzi bankructwa, nabija PISowi punkty ujemne.
  • ~Stiff
    (2013-05-13 11:46)
    A co ma jeździć syrenką aby Po-ki robiły sobie z niego jaja
  • ~f pis de w pis du
    (2013-05-13 11:46)
    Bo prawdziwie polskie bydle musi się lansować... ale żeby w szwabskim aucie, co na to Jadosław Kraczyński ?
  • ~wigraszek
    (2013-05-13 11:50)
    Biedaczek-takie marne autko!
  • ~jacóś
    (2013-05-13 11:52)
    Polska wiocha się odezwała.Popatrzcie trochę za opłotki,a zobaczycie,że w żadej gazecie w całej Europie nie zobaczycie takich "rewelacji".Hofman nie jest moim ulubieńcem,ale czym jeździ,to jego sprawa.
  • ~Oko Jara
    (2013-05-13 11:53)
    W zeszłym roku Hofman kupił sobie płaszcz Burberry, ale nikt tego nie zauważył, dlatego do poły płaszcza przywiązał cieniutką żyłkę, przeciągnął ją pod pachą do nadgarstka. A jak kogoś spotkał to machał ręką, a poła płaszcza się odchylała ukazując charakterystyczną kratkę.
    A tak w ogóle to hofman jest bogobojnym sługą narodu i Maryji, który skromnie, w trudzie i znoju wykuwa lepszą przyszłość Polaków w tym i moją.

    Boże chroń Polskę przed pis-dzielstwem!!!
  • ~pasza dla lemingów
    (2013-05-13 11:56)
    Nie wiem czy to dobrze czy źle, że poseł kupuje kilkuletnie auto za 135 tysi. Jego kasa jego wybór... a ile wyciąga "lizol" Lis? MIESIĘCZNIE??? Sztuczne problemy der dziennik PRodukuje... Może tak przegląd stanu POsiadanie Platfusów? Np. z czym weszli do parlamentu i co mają na "dzien dzisiejszy"?
  • ~PiS duś
    (2013-05-13 11:56)
    Kupił auto za pieniądze żony która to bidulka siedzi na zwolnieniu już bardzo długi czas pobierając zasiłek chorobowy z ZUS!
  • ~maria
    (2013-05-13 11:58)
    JEDNI LUBIA ALKOCHOL Jedni lubia Dziewczynki INNi lubia samochody .Nie jest tak tak ci judasze klamia na UPATRONA OFIARe ---niech ineresy skieruja w inna strone tych majetnych kombinowanych i zlodziei COZ TO AUTO ---NA PRZECIWKO MAJETNYCH Z KONTAMI UKRYTYMI ---juz nie badzcie tak do konca perfidni ---zasprzedancy
  • ~racjonalny
    (2013-05-13 12:01)
    Jak ktoś jest skromny i nie ma wygórowanych wymagań, to gdzie mu będzie lepiej niż w opozycji? Kasa niezła, roboty mało, sporo przywilejów, immunitet. Władza ma jakiś czar i powab, ale to dla ludzi z wybujałymi ambicjami, a pisiaki to skromne chłopaki. Z tego powodu Jarek nie dopuści do tego żeby jakieś chamy mu władzę wcisnęły. Jarek nie pozwoli ! Po co im kłopoty, wysiłek, pretensje ludzi? No po co?
  • ~spektroskop POlityczny
    (2013-05-13 12:02)
    POwinien brać przykład z posłów Platformy i jeździć tylko trabantem, wartburgiem może tylko wierchuszka.
  • ~janek
    (2013-05-13 12:07)
    ta men.a nic pozytecznego dla Polski jeszcze nir zrobiła, tylko samochody kupuje za moją kasę
  • ~haahaha a moze po prostu FUJ
    (2013-05-13 12:08)
    amber-goldy tez wozily sie wypasionymi mercami a teraz spia na twardej pryczy za kratkami...
  • ~Jezus z Internetu
    (2013-05-13 12:14)
    Dobrze, że się martwi o biednych i pokrzywdzonych katolików! Sekretarze zawsze mieli najlepsze fury.
  • ~Q logice
    (2013-05-13 12:14)
    Problem bo kupił? A jak posły kradną to norma? W platformie inne standardy.
  • ~pasz dla lemingów
    (2013-05-13 12:20)
    ~ggg2013-05-13 12:07
    Palikocia rurko
    ~spektroskop POlityczny2013-05-13 12:02
    cały komentarz.
  • ~qwerty
    (2013-05-13 12:27)
    jak żyć panie premierze?