W centrum Warszawy, 15 września, podczas największej imprezy motoryzacyjnej w Polsce, odbędzie sie specjalny pokaz "Celebryci na torze"…
Na wyścigowej pętli, przebiegającej wokół Teatru Wielkiego zobaczymy celebrytów w takich perełkach motoryzacji jak mercedes SLS AMG roadster, czy mercedes CLS.

Reklama

Na licie gwiazd są m.in. Anna Dereszowska, Kasia Zielińska, Natalia Lesz, Tomasz Karolak, Michał Żebrowski i wiele innych. Za kierownicą własnego roadstera usiądzie Anna Mucha.

Media / Fot.Photosynteza.com Live

Przed polską publicznością zaprezentuje się również porsche panamera, warte ok. 800 tys. zł. Nie zabraknie także najpopularniejszego wśród rodzimych gwiazd luksusowego auta, czyli wartego ok. pół miliona złotych porsche 911 carrera.

Jestem wielkim fanem motoryzacji i taka impreza jak VERVA Street Racing to dla mnie prawdziwa frajda! To jedyne takie wydarzenie w Polsce gdzie równocześnie można zobaczyć - i niekiedy nawet dotknąć - stare klasyki, supersportowe fury i prawdziwe demony prędkości wyciągnięte z torów wyścigowych i tras rajdowych całego świata! - mówi Tomasz Karolak, który pojedzie w paradzie otwierającej Verva Street Racing.

Reklama

Podczas przejazdów celebrytów na VERVA Street Racing gwiazdy zasiądą za kierownicą tak luksusowych aut, jak m.in. ferrari 430, aston martin DBS, bentley continental GT czy rolls royce phantom.

Na torze w centrum Warszawy zobaczymy także nissana GT-R, którym na co dzień jeździ najbardziej znany polski kierowca wyścigowy, Robert Kubica.