Jak podkreślają autorzy akcji promocyjnej samochody można kupować taniej i to na wiele różnych sposobów.

Reklama

Kierowcy mają do wyboru rabat gotówkowy, zniżkę za odkup samochodu używanego, premię lojalnościową, czyli rabat za zakup kolejnego samochodu Grupy Fiat, rabat gotówkowy połączony z kredytem "od 0,00%" lub leasingiem "od 102,99%" i rabat za odkup samochodu używanego i kredyt promocyjny (50/50 lub 30/70).

Osoba, która odwiedzi salon Fiata i będzie chciała zapłacić gotówką kupi nowy samochód za znacznie mniejsze pieniądze. Dla przykładu przy tej formie zakupu nową pandą można wyjechać z salonu za 31 990 zł.

Jeżeli kierowca pozostawi swój używany samochód w rozliczeniu (niezależnie od marki, ale przy założeniu, że kupujący był jego właścicielem lub współwłaścicielem przez minimum pół roku), Fiat oferuje klimatyzację i radio tańsze o trzy tysiące złotych dla nowej pandy lub - w przypadku pandy classic - rabat w wysokości nawet 8 tysięcy.

Fiata Punto z klimatyzacją w standardzie kosztuje od 36 490 zł.

Fiat 500 w wersji POP 1,2 z klimatyzacja kosztuje w promocji 39 990 zł. W standardzie takiej wersji 500-ki, oprócz klimatyzacji znajdziemy jeszcze radio CD/MP3, elektrycznie sterowane szyby przednie i lusterka oraz 7 poduszek powietrznych.

Dla tych, którzy udokumentują, że sami (lub członkowie ich najbliższej rodziny) są właścicielami lub współwłaścicielami dowolnego samochodu Grupy Fiat, przewidziana jest specjalna premia lojalnościowa, czyli za przywiązanie do marki Fiat. Promocja ta dostępna jest przy zakupie modeli panda classic, nowa Panda, punto oraz sedici.

Nowe rabaty gotówkowe będzie można otrzymać również przy zakupie auta w kredycie lub finansowaniu zakupu leasingiem. Na przykład„Kredyt od 0 %" lub "Leasing od 102,99%" przysługuje przy wybraniu modelu Panda, zaś Fiata Punto kupimy w "Kredycie od 0,99%" lub "Leasingu od 105,99%"