Ten samochód można mieć w każdym kolorze, pod warunkiem, że jest to kolor… biały. Najpewniej do takiego wniosku doszli spece z Mitsubishi wprowadzając do Polski trzydrzwiową, specjalną serię colta o nazwie air.

Reklama
Inne / SAINTFOTO MIKOLAJ URBANSKI

Jak zachwalają przedstawiciele japońskiej marki w atrakcyjnej cenie kierowcy dostają 15-calowe, aluminiowe obręcze kół, listwy boczne w kolorze czarnym, pakiet stylizacyjny na nadkola, przyciemniane szyby, aluminiowe listwy progowe, srebrne ramki nawiewów, dywaniki premium z haftowanym logo AIR i emblemat z napisem colt air na tylnej klapie.

Inne / SAINTFOTO MIKOLAJ URBANSKI

Jazda? Pod maską benzynowy silnik 1.3/95 KM. O bezpieczeństwo mają zadbać przednie i boczne poduszki bezpieczeństwa, układ ABS z EBD z systemem wspomagania hamowania BAS.

Inne / SAINTFOTO MIKOLAJ URBANSKI

Na liście udogodnień jest też półautomatyczna klimatyzacja, centralny zamek ze sterowaniem w kluczyku, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka boczne oraz radio CD/MP3 i wejściem AUX z 4 głośnikami.

Inne / SAINTFOTO MIKOLAJ URBANSKI

Cena? Colt 1.3 air kosztuje od 46 990 zł. To o 2710 zł mniej, niż konkurencyjny toyota yaris 1.3 luna i 1910 zł mniej niż suzuki swift 1.2 premium.