Minister sprawiedliwości krytykuje pijaną "prawniczkę". Kancelaria straszy sądem. WIDEO
22 grudnia 2013Kobieta z impetem wjechała do przejścia podziemnego w centrum Warszawy. To nie był pierwszy raz, kiedy prowadziła samochód pijana. A mimo tego wciąż ma prawo jazdy. Jeśli na forum pisałeś coś na
temat tej sprawy, możesz mieć poważne kłopoty… Kancelaria prawna wydała oświadczenie.