Przełomowe Audi stworzone przez Polaka już na drogach. Wytrzyma 5 milionów kilometrów?

| Aktualizacja:

Audi e-tron w pstrokatym maskowaniu to jedna z najciekawszych premier salonu w Genewie. Samochód zapowiada pierwszego w pełni elektrycznego SUV-a niemieckiej marki. A do jego powstania rękę przyłożył Kamil Łabanowicz.  

wróć do artykułu
  • ~ałtr
    (2018-03-16 10:46)
    Myślę, że chodzi tu o 5 milionów 5 000 000 metrów czyli 50 000 kilometrów.W 50 tysięcy kilometrów uwierzę, w miliony nigdy
  • ~Darek.M
    (2018-03-14 15:01)
    Jakiej podróży? 150 kW w 30 min to 75 kW/h, ile mocy mają te trzy silniki? :-D
  • ~jj23
    (2018-03-10 21:31)
    Zbędny wysiłek "intelektualny". ;)
  • ~Dabrowski
    (2018-03-10 08:41)
    Zwyczajna reklama produktu bez koniecznej informacji że to reklama.
  • ~panbuk
    (2018-03-09 20:54)
    mamy najzdolniejszych na swiecie "budowniczych" aut, jestesmy polega!
  • ~yulek2
    (2018-03-09 19:05)
    Jestem bardzo ciekaw tego modelu. Ogólnie to jeździłem Audi6 ostatnio jak wypożyczałem samochód w Panek i jeśli chodzi o jego możliwości to też byłem zadowolony.
  • ~rura
    (2018-03-09 16:08)
    co do tego, że jeden Polak stworzył........mam pewne wątpliwości...
  • ~xzx
    (2018-03-09 13:16)
    dzisiaj nie jest w cenie niezawodność samochodu tylko marka która nie idzie w parze z bezawaryjnością
  • ~pic !
    (2018-03-09 12:23)
    5 milionów kilometrów ?! To zdrada kapitalistycznych ideałów. Tania produkcja, droga sprzedaż i jednorazówka. To są wytyczne, inaczej korpogangi nie zarobią odpowiedniej ilości miliardów. Nieważne surowce, energia, ekologia - tylko kasa, kasa, kasa !
  • ~warszawiak
    (2018-03-09 11:03)
    Tacy madrzy polacy a u siebie nic nie potrafia zbudowac !!!
  • ~Nie wciskajcie nam kitu o trwałości samochodów!
    (2018-03-09 03:13)
    Celem i ideałem wszystkich producentów są od dobrych 30 lat samochody "jednorazowego użytku", o których funkcjonowaniu i naprawie użytkownik nie ma prawa mieć śladowego choćby pojęcia!
  • ~Eco
    (2018-03-09 00:21)
    Proponuje samochód przetestować również na małpach. Podobno poprzednie testy im nie zaszkodziły.
  • ~Florek
    (2018-03-08 22:49)
    No cóż ... jak to u niemca 5 mln km na 250 aut to daje cale 20 000km. No rozumiem jakby z 50 aut zaliczylo 5mln km to juz cos o kosztach uzytkowaniech i wytrzymałości można powiedzieć, a tak to one nawet dobrze sie nie "dotrą" 😜

Może zainteresować Cię też: