Mitsubishi Eclipse Cross już w Polsce. Japońska marka zaszalała z ceną nowego SUV-a

| Aktualizacja:

Mitsubishi Eclipse Cross jest już dostępny w Polsce i można go zamawiać. Nowy japoński SUV jest pełen technicznych niespodzianek, a na rynku powalczy z takimi rywalami jak Volvo XC40, Mazda CX5 i Volkswagen Tiguan. 

wróć do artykułu
  • ~danek
    (2017-10-20 19:01)
    przecież Nissan wykupił ich
  • ~danny
    (2017-10-19 12:24)
    W takich pieniądzach to ja moge koreańczyka na dobrym wyposażeniu kupić, rextona np. Mocna stal, wspomaganie, systemy bezpieczeństwa. Teraz jest taka konkurencja w tym segmencie, że nie bierze sie pierwszego lepszego modelu tylko porównuje stosunek jakości do ceny
  • ~erbi
    (2017-10-19 02:42)
    No rzeczywiście - strasznie poszaleli... Ale do szaleństwa brukselskich elit to jeszcze im daleko, daleeeeko...
  • ~Sly
    (2017-10-18 11:11)
    Haha, chyba artykul sponsorowany, bo smiesznie porownywac cene Mitsubishi do klasy premium, czyli Volvo XC40, czy tez najdrozszych w tej klasie wielkosci (ale nie premium) CX5 czy Tiguana. Ceny reszty konkurencji ww tej klasie wielkosci, czyli Kia Sportage, Hyundai Tucson, Nissan Quashqai czy Renault Kadjara zaczynaja sie od o ponad 10000 zl mniej niz nowego Mitsubishi...
  • ~zawodowiec
    (2017-10-18 09:25)
    Nistety zauwazyłem , ze od ponad 10-ciu lat Mitsubishi popełnia same błędy i teraz tez polegnie.Tyłek od Hondy Civic- totalnie ograniczona widocznosc i powiem króto-bez szans na rynku ! Zobaczymy-ile sztuk sprzedadza 1 2018 r? Za te pieniądze wolę zawsze mazdę CX-5 !
  • ~bo japoniec
    (2017-10-18 06:52)
    nie pali oleju jak niemiaszki to robia
  • ~gonzo
    (2017-10-17 14:57)
    Auto 4.4m długości i bagażnik 341 litrów? Coś mało jak na taki wóz! Brak sensownego kompakta kombi lub pseudokombi w przystępnej cenie i z wolnossącym silnikiem - mieliby szanse na dobrą sprzedaż w Polsce, a tak to będzie egzotyka.
  • ~takie sobie pytanie
    (2017-10-17 07:42)
    A jak tam blachy na masce i drzwiach ? Po aferze Kobe Steel pytanie jak najbardziej zasadne.
  • ~Spoxman
    (2017-10-16 22:14)
    Bryła nadwozia przypomina trochę Pontiaca Aztek ;-)
  • ~kokoszanel
    (2017-10-16 19:51)
    w Niemczech jakieś 23tys euro czyli z 15 minimalnych pensji miesięcznych Niemca. Ech gdyby w Polsce był on za 15 x 2000zł czyli 30 tys. zł.
  • ~znany pijak
    (2017-10-16 18:28)
    1,5 l to trzy polowki - a one moga wiele zdzialac
  • ~Itaro Iwasaki
    (2017-10-16 13:56)
    Zawrotne 1.5l pojemności sprawia, iż na rynku pojawiła się nowa kaczka na kółkach.

Może zainteresować Cię też: