Legendarny motocykl WSK zaskoczy cię już w wakacje. Nowy model będzie mieć "narodowy sznyt"

| Aktualizacja:

Motocykl WSK, jeden z symboli Świdnika i legenda polskich dróg, wraca jako nowa konstrukcja i nabiera realnych kształtów. "Sprzęt rodzi się do życia" - zdradza nam Michał Piotrowicz, zastępca burmistrza Świdnika, a prywatnie pasjonat motocykli i marki WSK.

wróć do artykułu
  • ~lololol
    (2018-04-11 20:32)
    kupuje
  • ~rychu
    (2018-04-11 20:38)
    co za kretyn dla okreslenia "narodewgo elementu" (o doborze slowa mozemy dyskutowac) uzywa niepolskiego slowa "sznyt" ??!!!!!!!! kretyn !! kretyn !!!! po trzykroc kretyn !!!!!!!!
  • ~kierowca
    (2018-04-11 21:24)
    Jeżeli to ma być motocykl też dla Polaków to za nisko jest ten silnik na Polskie drogi.
  • ~fan
    (2018-04-11 21:32)
    fajny . mi sie podoba. jeżeli cena byłaby rozsądna .. kupił bym. a właśnie szukam coś fajnego 125 ...
  • ~flakus
    (2018-04-11 21:32)
    Wspaniała wiadomość! Kibicuję odrodzeniu motocykli w Polsce.Jeszcze dodam, że projektant Synakiewicz tworzy prototyp motocykla o roboczej nazwie jjs x4 500, który ma stronę na FB, Zobaczcie koniecznie. Niech nikt się nie skrzywi, że ma być dwusuw. Skojarzenie od razu z rrryym rrrym i mgiełką. Konfitura jest w tym,że facet zrobił taką konstrukcję dwusuwa, w której olej nie idzie do cylindra i nie pali się z benzyną, więc ekologia jak w 4t. Wszystko tam wyjaśnione.
  • ~mutek108
    (2018-04-11 21:43)
    Jeśli nie zrobią wersji, którą będzie można jeździć na prawo jazdy kat. B to stracą wielu potencjalnych klientów.
  • ~Eko
    (2018-04-11 21:46)
    Oby WSK nie podzieliła losu junaka ( joński badziew) bo jak widzę junaka to nie wiem czy się śmiać czy płakać a stare miały duszę nowe jak widać
  • ~żart
    (2018-04-11 21:52)
    Na starym WSK, uczyłem się jeżdzić (50 lat "wstecz"), Po górach,dolinach - piosenka. Na tamte czasy (tanie), Były lepsze - mocniejsze (Junak, bmw,jawa,panonia,iże itd...). Nie raz się "wywaliłem", powodem prędkość (na zakręcię).
  • ~pitulek
    (2018-04-11 22:03)
    życzyłbym powodzenia ale przecież wiadomo że to się nie uda. Polak kupuje "lekko" uszkodzone BMW, Hondę czy Suzuki, kupi używane lagi, ramę wyprostuje, bak podszpachluje, podmaluje i będzie "nówka sztuka".
  • ~Adolfina Merkill POleca w w w . safeshorts . eu
    (2018-04-11 22:11)
    a w Bundeskalifatach POwstał jewropejsko-sojuznyj pas cnoty: w w w . safeshorts . eu. Ma chronić przed napadami ze strony nachodźców. Dlaczego SAFE SHORTS? Czy znasz te uczucie obawy, że za każdym rogiem może ktoś się pojawić, by cię napaść? Że nie będziesz mogła krzyczeć? Że będziesz chciała uciec ale oprawca będzie cię trzymał, a do wyrwania się będzie brakować sił? Nie dopuść żeby do tego doszło! SAFE SHORTS dadzą ci ochronę.
  • ~mh
    (2018-04-11 22:15)
    " dwusuwowy silnik" że koorva co?
  • ~wueskowicz
    (2018-04-11 22:32)
    Ma być Polskie i nie do zajechania
  • ~lolo
    (2018-04-11 22:41)
    trzymam kciuki
  • ~inżynier
    (2018-04-11 23:38)
    Rama jest prymitywna jak ze stodoły spawana z kawałków. POWINNA BYĆ GIĘTA MA MIEĆ ŁUKI W MIEJSCACH ŁĄCZENIA PANOWIE INŻYNIEROWIE Z URSUSA.
  • ~KubS
    (2018-04-12 00:06)
    Ile będzie mniej więcej kosztował i czy da radę jeździć na tym nieletni ?
  • ~Nikos
    (2018-04-12 00:27)
    To teraz mi powiedzcie jak 2T ma spełnić normę Euro 4 . O emisji spalin . SEKFOJA mi wyrośnie . I nie mówcie mi zedawna WSK jest lepsza od terazniejsze Chińskiej 125 , mam znajomych co mają już po kilka lat 125 i przejechali bez remontu prawie 100tys km , to gdzie tu WSK , nie osmieszajcie sie. Jak my jeździliśmy 2T komarkami to Chińczyk miał już 4T.
  • ~@ 'wsparcie zaproponował Ursus!'
    (2018-04-12 03:20)
    Czyli należy się spodziewać, że będzie to jednośladowy dwusuwowy Diesel turbo Carrera common rail Chanel 5P! Podobno planowana jest na bazie tej nowej konstrukcji (w nowym Planie 6-letnim) 3-kołowa riksza dostawcza! Morawiecki już umieścił te plany w swoim projekcie zrównoważonego niepokoju!
  • ~Jeśli to ma mieć ręce i nogi - to najpierw musi w Polsce
    (2018-04-12 03:29)
    zostać skonstruowany lekki, bardzo trwały i nie wymagający praktycznie żadnej konserwacji wolnoobrotowy długoskokowy (duży moment obrotowy i mała średnia prędkość tłoka!) i oczywiście 4-suwowy silnik o pojemności 250-350 ccm z gwarantowanym bezawaryjnym przebiegiem co najmniej 35 000 km i o mocy około 20 KM! - A reszta jest milczeniem! Zapytam tylko pro forma - czy ktoś to w Polsce potrafi zrobić?
  • ~Kabaret Porannego Udoju
    (2018-04-12 03:35)
    i Rytualnego Uboju Wyliniałych Zwierząt Futerkowych!
  • ~Polaku! Nie wychodź na drogę
    (2018-04-12 03:36)
    - bo cię WSK zaskoczy!

Może zainteresować Cię też: