• ~HISTORYK.
    (2012-12-16 13:24)
    COŚ PODOBNEGO. TAKIM DZIADOSTWEM MILICJA OBYWATELSKA SŁUŻYŁA
    WŁADZY LUDOWEJ I BYŁA WYKORZYSTYWANA DO REPRESJI WSZELKIEJ
    MAŚCI METOM.. TERAZ TO JEST POLICJA, JEŻDZI LUKSUSOWYMI AUTAMI,
    LEPIEJ UZBROJONA I WYPOSAZONA. PAŁKAMI TYLKO GROZI. TŁUMY MĘTÓW
    NA STADIONACH I PROTESTACH ROZPEDZA KULAMI GUMOWYMI ,STRZELAJĄC W GÓRĘ NA POSTRACH. TERAZ POLICJA TO MA
    LABĘ. GANGI,MAFIE (PRZEDTEM NIE BYŁÓ) PORWANIA KRADZIEŻE AUT,
    POBICIA ,WULGARYZM OD DZIECKA, ULICE NIE BEZPIECZNE ITD. CO TO MO
    SIĘ TAK PIESCIŁO BYLE CYM.. TERAZ POLICJA NAWET ARESZTÓW NIEMA.TAK.
  • ~Janusz
    (2012-12-15 09:27)
    Ale jajcarz z tego redaktorka. Milicjanci jeśli jeździli to najwyżej na rowerach. Gdybyś gołowąsie mieszkał na Bielanach w latach 60-tych spotkałbyś się z dzielnicowym Laskiem (były bokser wagi ciężkiej z Gwardii). Nie jeździł samochodem. Ale porządek na dzielnicy miał. Jeszcze w latach osiemdziesiątych moja córka wracała z treningów po 22 sama. Wyślesz redaktorku dzisiaj po zmroku dziecko na drugą stronę ulicy? Myślisz, że jest to sprawa ustroju, jak kto traktuje swoje obowiązki? I myślisz, że jak masz tę swoją ciężko wywalczoną wolność to wszyscy będą przestrzegać dziesięciu przykazań i nauk Jan Pawła II? Idź chłopcze do jakiejś normalnej szkoły i "zrób" porządny zawód. Jako dziennikarz nadajesz się tylko do ogłupiania.
  • ~luneta
    (2012-12-16 22:33)
    Głupi tytuł,idiotyczne insynuacje.Każda Policja musi czymś jeżdzić.Żadne polityczne podłoże nie ma tu nic do rzeczy.To co było tym się jeżdziło.Ani polcja ani milicja nie decyduje o tym.Jakiś matoł podkreśla czy się woziła.Teraz to się dopiero wozi od Mercedesa,do lancji,itsubiszi i tp.I dobrze nie trzeba czekać godzinami na interwencje.
  • ~Tofik
    (2012-12-14 17:15)
    Kiedyś dawno temu napisałem, że Platforma Obywatelska jest tak samo Obywatelska jak Milicja za PRL-u. Dzisiaj mogę napisać to samo, z tym, że nie jak za PRL-u, który miał różne okresy, ale jak za towarzysza Bieruta i jego ojca Stalina..
  • ~gość
    (2012-12-14 18:52)
    Teraz wożą sie leprzymi wozami wypasionymi na max za 500 tyś zlp - patrz KG K W wstyd sie przyznac po kilku kierowców do jednergo auta NOP i ocxzywiście bez ograniczenia . Dochodza jeszce sluzby specjalne urzedasy itd Kto policzyl; ile miliardów kosztuje nas flota samochodowa na uslugach tej gawiedzi Narazie wiemy ze jeden lot Tiuska do Gdanska to jedyne 11 tysiecy zł
  • ~Tofik
    (2012-12-14 18:09)
    re~Mario
    Pisz sobie co chcesz, w internecie i tak już to jest cytowane, i to nie raz, a o to chodziło.
  • ~sem
    (2012-12-14 18:15)
    @Tofik 10/10
  • ~a cha
    (2012-12-14 20:49)
    @Jasko, @wiesiu - leczcie nogi bo na głowę za późno...
    Wiecie, jak się nazywa największy land niemiecki ?
    PO-land.
    UWAGA: @mącik tego nie zrozumie !
  • ~Policmajster
    (2012-12-14 21:32)
    Ale jaja dożyłem czasów że ktoś zazdrości iż jeździł Warszawa,lub Nysą. Na marginesie ,dla redaktora .Mówiło sie suka i teraz też się mówi ponieważ policjanci czy milicjanci nazywani są psami. Mówiło sie jeszcze tak iteraz ,też się mówi .Lump jak podaje rękę policjantowi a ten nie odwzajemnia bo mówi -nie witaliśmy sie i nie będziemy sie żegnać,to lump odpowiada wiem wiem panowie nie chcecie mnie zarazić nosówką.Tak więc panie dziennikarzyno najpierw coś ustal potwierdź w dokumentach a potem pisz. Ten artykuł to bzdury.Fajne są tylko zdjęcia tych rajdowozów.
  • ~pol anka
    (2012-12-15 00:00)
    a u mnie dzielnicowy jeździł rowerem z ramą, widywany był stosunkowo często, obecnie na wyposażeniu mają, w mojej wsi mecedesy, kie, busy ale w mieście tylko przelotem, Pozdrowienia dla Komendanta Głównego tego od AUDI S8 z silnikiem 11 litrów, i jego zatroskanego rzecznika Mariusza