Miał zniknąć, a tymczasem nastąpił nieoczekiwany zwrot ws. Fiata Tipo. Zaskakujący prezent dla kierowców

| Aktualizacja:

Fiat Tipo jest koniem pociągowym biznesu włoskiego koncernu w Polsce. I wbrew doniesieniom producent wcale nie zamierza wycofywać go z rynku. A teraz na jedną noc obniżył jego cenę. W efekcie nie znajdziesz nad Wisłą tańszego auta tej wielkości i klasy. Jakim cudem?

wróć do artykułu
  • ~prezes
    (2018-07-12 12:48)
    mechanicy zawsze mowia-nie kupuj aut na F.Stad takie niskie ceny Fiata.Mialem kilka Fiatow w zyciu,bo nie naleze do bogatych.Psuly sie stale,a koszty napraw nie takie male.W koncu mechanik powiedzial mi abym te moje male pieniadze wydawal na uzywane Skody.Inna rozmowa-stare Skody Fabia,po 6,5 tys zl,jezdza,nie rdzewieja (co bylo problemem Fiata po 10 latach)-ja mam teraz 15 letnia Skode Fabie bez grama rdzy,wyglada jak nowa,silnik benzynowy ,1,2,55 KM pali ok.4,5 l benzyny na trasie,jest to silnik VW z 2003 roku.Po co komu wadliwy Fiat?Jak ktos ma troszke wiecej kasy niz ja to moze kupic uzywana Skode Octavia,benzyna,1,6,102 KM i zrobic na LPG.Duze auto i inna jakosc.Stare auta VW,Skody,Audi,Mercedesa (nie Diesle!!!) to nadal bardzo dobra alternatywa dla osob z chudym portfelem.Dla mnie granica do wydania na auto jest ok.20 tys zl i o dziwo mozna kupic za taka kwote bardzo sensowne,trwale wozy.
  • ~Vick
    (2018-07-12 13:50)
    Fiat to calkiem dobre auto w porownaniu np do audi czy mercedesa.
  • ~szofer
    (2018-07-12 15:38)
    Prezes weż kajecik i zapisz:Stare to dobre jest wino,wapno i skrzypce.O skodach ani słowa.ps.Skoda czyta się szkoda.
  • ~Wojtek_z_Wieliczki
    (2018-07-12 17:37)
    Weźcie jeszcze multiplę reaktywujcie :)
  • ~mobil
    (2018-07-12 20:26)
    Fiat całkiem ok. Może się podobać. Niby tani nawet bym kupił gdyby nie jedno ale.. tani zakup ale duża utrata wartości i już tanio nie jest!!!
  • ~Stróż
    (2018-07-13 09:06)
    Jeżdźe fiatmi od lat zaczynał od dużego 125 p,kupiłem używanego nie dawał radości z jazdy ale radość w naprawach bardzo proste potem były inne samochody,jednak pod koniec 90 lat kupiłem używaną fiata brava 1,6 strzał w 10 po kilku latach fiat stilo pancerne auto jedyna wada moduł sterwania silnikiem wystarczyło kupić nowy po 140000 przebiegu i bez problemu.kupiłem następny fiat bravo t-jet prosto z salonu 6 lat eksplatacji tylko okresowe przeglądy co 30.000 km sprzedałem za połowe wartości zakupowej,dołożył kupiłem tipo z tym samym silnikiem mam go rok blisko 25000km fruwa nic dodać nic ująć .jazda sama przyjemność i wiecej miejsca niź w brawie
  • ~Marek38
    (2018-07-13 22:34)
    Bzdura!!! Jestem posiadaczem Fiata i Alfy. Noc Cudów to bzdura u mojego dilera już trzy dni przed nocą cudów były zarezerwowane wszystkie oferty najlepsze. Nie został zadem Tipo 120 konny w najwyższej wersji wyposażenia. Kolejna sprawa to wzrost cen Tipo.. Kiedy kupiłem Tipo HB na początku 2017 płaciłem 4 tys mniej niż w tej chwili kosztuje a po lipcu kiedy będą dostosowane do norm UE ceny mają wzrosnąć i to sporo. Chcialem sprzedać Alfe wymienić na Tipo SW w wersji Lounge z pakietami i cena przekroczyła 80 tys zł!!!! Za tą cenę mam dużo lepiej wykonana i chwalona nową Kie Ceed w wersji L czy nowego Focusa w wysokiej wersji którego ceny przedsprzedazowe są dużo niższe. Za 80 tys kupię Octavie,Leona czy Toyote Auris ktira w promocji chcą mi w salonie w świetnym wyposażeniu i z fajnym silnikiem opchnac za 79 tys!!! Lubię Fiata mam Tipo HB i Alfe, wcześniej miałem Punto i mam sentyment do tej marki tymbardziej że żona zamiast alfa jeździć chce Tipo a mi się też podoba le nie za tą cenę. Wystarczy wsiąść do wszystkich marek jakie opisałem wyżej i cena tipo jest przesadzona.
  • ~helmi..
    (2018-07-19 18:06)
    powiem Ci ,ze z tym to róznie było , dzien przed nocą cudów byłem w Katowicach ogladać TIPO HB T-JET 120 KM wersja S-design, kosztował 65 tys a mial radio DAB dołozone , kamere cofania i nawigacje , Przeceniony z 80 tys. , był tez kombi w wersji Lounge ale o niego pytałem 2 dni przed noca cudów , wiec nie wiem czy był dzien przed. Oba do kupienia. Oba białe. Faktem jest ,ze inne t-jety juz były wykupione, tak samo jak lepsze wersje 95 KM. Wszystko zalezy od danego rejonu i dilera czyl;i od tego jakie auta miał na stocku. Pozdrawiam, ps. nie kupiłem ,bo mialem troche zbyt mało czasu do namysłu a konkurencja jest spora w klasie aut kompaktowych :)

Może zainteresować Cię też: