Biegli odtworzyli przebieg wypadku limuzyny Beaty Szydło. Co poszło nie tak?

| Aktualizacja:

Śledztwo w sprawie wypadku z udziałem ówczesnej premier Beaty Szydło w Oświęcimiu zakończy się w lutym: albo zgodnie z terminem śledztwa do 10 lutego, albo zostanie przedłużone do końca miesiąca.

wróć do artykułu
  • ~Studencik jajcaz
    (2018-01-12 13:00)
    Studencik zrobil sobie jaja i wlaczyl sie do kolumny samochodow rzadowych i gral wariata...Teraz postkomuna go broni, a zapmniala jak ich kolumny rzadowe w PRL-u jezdzily po pijaku, I jesli taki studencik by zajechal im droge to by go zastrzelili. Druga sprawa to ze kolumny rzadowe musza jechac szybko, aby zmieszyc ryzyko ataku na samochod przewozacy glowe panstwa. Tak jest w USA.
  • ~Karmen
    (2018-01-12 10:01)
    Czy ta kolumna jechała na sygnale ?. Może ta pani sobie wreszcie przypomniała czy słyszała sygnał.A kto po roku odczytał prędkość z rejestratora ?.
  • ~N-wa
    (2018-01-12 09:40)
    Trzeba w nocy zmienić prawo aby limuzyny rządowe były ponad prawem i więcej nie bedzie podobnych spraw ciągnących sie latami
  • ~Marian z B
    (2018-01-12 10:27)
    To śledztwo ma tyle w sobie prawdy jak to że Kaczyński jest ojcem SWEGO DZIECKA.
  • ~Pawel S
    (2018-01-12 11:09)
    Uderzylo z predkoscia 30km/h! :))) A jechalo z predkoscia 55km/h! :))) BOR-owcy jechali przez miasto na sygnale z predkoscia 55km/h. Pancerne Audi warte prawie 3mln zlotych skasowane po zderzeniu z drzewem przy predkosci 30km/h. Beatka w szpitalu lezla 7 dni. To normalne jaja do kwadratu w tym porabanym do reszty kraju... Zalosna i smieszna ta Polska - posmiewisko Europy i swiata.
  • ~Bingo
    (2018-01-12 10:53)
    Boja sie pisać że beatka szydło jechala pod prad, bez sygnału i nie miała zapietych pasów? Mataczenie jak zwykle w przypadku PiSu.
  • ~DM
    (2018-01-12 11:22)
    A co to takiego ten "uprzywilejowany samochod"? Pani Beata jechala przeciez tylko do domku na kolacje........
  • ~szary Polaczek podłego sortu
    (2018-01-12 11:30)
    Potrzeba jeszcze wiele czasu, aby wykombinować sformułowania mające przekonać społeczeństwo, że "władza" ma zawsze ma rację! Wszystko to podobne to jest do "smoleńszczyzny".
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2018-01-12 09:55)
    Dawno powinno już to być zakończone. W zasadzie nic się powaznego nie stało, a koszty tej noweli sięgają zenitu. Uwazam, że najprawdopodobniej winę ponosi ten młodzik; zawsze się śpieszą, często ze słuchawkami w uszach, lub z głośną muzyką. Dla młodego totalni nazbierali pieniędzy i tera ma i na samochód i na adwokatów. I tak fortuna kołem się toczy, a zwykły obywatel dywaguje: o co tu chodzi?
  • ~~Ja(bis)
    (2018-01-12 11:38)
    Za miesiąc ... albo w grudniu po południu. Beznadziejność ziobrowatej prokuratury ... wojskowa badająca podobne wybryki Antoniego M. już dawno zakończyła. A ... sprawy w sądach zamiast przyśpieszyć - się wydłużyły. O!
  • ~Ślązak
    (2018-01-12 13:40)
    30km/h, strefy zgniotu w nowoczesnym samochodzie, miękka - jakby nie było - tapicerka... i tydzień w szpitalu.... Oni mają ludzi za idiotów?? Nie, chyba jednak są aż tak krańcowo bezczelni.
  • ~wigraszek
    (2018-01-12 13:36)
    30 km/h i premier odniosła duże obrażenia- hm!
  • ~Jula
    (2018-01-12 14:24)
    Moja propozycja jest taka.Natychmiast zaprzestac produkcji samochodow Fiat.Powod ,sa zbyt mocnej konstrukcji .Powoduja zniszczenia limuzyn szczegolnie rzadowych worzacych nasze skarby narodowe nawe z Przecieszyna,a jakbt z Oliborza ?
  • ~Hej
    (2018-01-12 13:40)
    Takie zniszczenia pancernego BMW przy predkości 30km/h? czy to zart?
  • ~Senior
    (2018-01-12 13:37)
    Mija rok od kolizji szydły,Wszystkie dane o wypadku szydły były na miejscu,prokuratura utajniła dochodzenie o katastrofie,a kachane media już donoszą o wyciekach i zarzutach w stosunku do kierowcy małego fiata.Policjanci z drogówki,przez tydzień sporządzili by protokół z kolizji,ze wskazaniem winnych,Prawomocne wyroki,zapadna może za rok,dwa albo wcale.Ziobro z Kaczyńskim udławią się ,gdy będą mówić o korupcji w sadach i przewlekłości postepowań.
  • ~bor du-a i eks-pertow kupa
    (2018-01-12 17:03)
    tak wyglada drzewo i Audi A po spotkaniu z predkoscia 30 !!! km/h ?? jaki odstep zachowywala kolumna b. przemierzycy ze jakis "leszcz" jeszcze sie mogl wlaczyc do ruchu ??? brawo ekx-perci !! siec musi sie zlozyc na pare groszy na cietago adwokata i fachowcow od analiz wypadkow
  • ~nina
    (2018-01-12 18:34)
    Cokolwiek by się nie działo; by zmienić pas ruchu, młodzik powinien się upewnić, że nie spowoduje tym zdarzenia drogowego. Jest więc winien.

Może zainteresować Cię też: