Biegli odtworzyli przebieg wypadku limuzyny Beaty Szydło. Co poszło nie tak?

| Aktualizacja:

Śledztwo w sprawie wypadku z udziałem ówczesnej premier Beaty Szydło w Oświęcimiu zakończy się w lutym: albo zgodnie z terminem śledztwa do 10 lutego, albo zostanie przedłużone do końca miesiąca.

wróć do artykułu
  • ~Karmen
    (2018-01-12 10:01)
    Czy ta kolumna jechała na sygnale ?. Może ta pani sobie wreszcie przypomniała czy słyszała sygnał.A kto po roku odczytał prędkość z rejestratora ?.
  • ~N-wa
    (2018-01-12 09:40)
    Trzeba w nocy zmienić prawo aby limuzyny rządowe były ponad prawem i więcej nie bedzie podobnych spraw ciągnących sie latami
  • ~Marian z B
    (2018-01-12 10:27)
    To śledztwo ma tyle w sobie prawdy jak to że Kaczyński jest ojcem SWEGO DZIECKA.
  • ~Pawel S
    (2018-01-12 11:09)
    Uderzylo z predkoscia 30km/h! :))) A jechalo z predkoscia 55km/h! :))) BOR-owcy jechali przez miasto na sygnale z predkoscia 55km/h. Pancerne Audi warte prawie 3mln zlotych skasowane po zderzeniu z drzewem przy predkosci 30km/h. Beatka w szpitalu lezla 7 dni. To normalne jaja do kwadratu w tym porabanym do reszty kraju... Zalosna i smieszna ta Polska - posmiewisko Europy i swiata.
  • ~Bingo
    (2018-01-12 10:53)
    Boja sie pisać że beatka szydło jechala pod prad, bez sygnału i nie miała zapietych pasów? Mataczenie jak zwykle w przypadku PiSu.
  • ~DM
    (2018-01-12 11:22)
    A co to takiego ten "uprzywilejowany samochod"? Pani Beata jechala przeciez tylko do domku na kolacje........
  • ~szary Polaczek podłego sortu
    (2018-01-12 11:30)
    Potrzeba jeszcze wiele czasu, aby wykombinować sformułowania mające przekonać społeczeństwo, że "władza" ma zawsze ma rację! Wszystko to podobne to jest do "smoleńszczyzny".
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2018-01-12 09:55)
    Dawno powinno już to być zakończone. W zasadzie nic się powaznego nie stało, a koszty tej noweli sięgają zenitu. Uwazam, że najprawdopodobniej winę ponosi ten młodzik; zawsze się śpieszą, często ze słuchawkami w uszach, lub z głośną muzyką. Dla młodego totalni nazbierali pieniędzy i tera ma i na samochód i na adwokatów. I tak fortuna kołem się toczy, a zwykły obywatel dywaguje: o co tu chodzi?
  • ~~Ja(bis)
    (2018-01-12 11:38)
    Za miesiąc ... albo w grudniu po południu. Beznadziejność ziobrowatej prokuratury ... wojskowa badająca podobne wybryki Antoniego M. już dawno zakończyła. A ... sprawy w sądach zamiast przyśpieszyć - się wydłużyły. O!
  • ~Ślązak
    (2018-01-12 13:40)
    30km/h, strefy zgniotu w nowoczesnym samochodzie, miękka - jakby nie było - tapicerka... i tydzień w szpitalu.... Oni mają ludzi za idiotów?? Nie, chyba jednak są aż tak krańcowo bezczelni.
  • ~Hej
    (2018-01-12 13:40)
    Takie zniszczenia pancernego BMW przy predkości 30km/h? czy to zart?
  • ~Jula
    (2018-01-12 14:24)
    Moja propozycja jest taka.Natychmiast zaprzestac produkcji samochodow Fiat.Powod ,sa zbyt mocnej konstrukcji .Powoduja zniszczenia limuzyn szczegolnie rzadowych worzacych nasze skarby narodowe nawe z Przecieszyna,a jakbt z Oliborza ?
  • ~wigraszek
    (2018-01-12 13:36)
    30 km/h i premier odniosła duże obrażenia- hm!
  • ~bor du-a i eks-pertow kupa
    (2018-01-12 17:03)
    tak wyglada drzewo i Audi A po spotkaniu z predkoscia 30 !!! km/h ?? jaki odstep zachowywala kolumna b. przemierzycy ze jakis "leszcz" jeszcze sie mogl wlaczyc do ruchu ??? brawo ekx-perci !! siec musi sie zlozyc na pare groszy na cietago adwokata i fachowcow od analiz wypadkow
  • ~Senior
    (2018-01-12 13:37)
    Mija rok od kolizji szydły,Wszystkie dane o wypadku szydły były na miejscu,prokuratura utajniła dochodzenie o katastrofie,a kachane media już donoszą o wyciekach i zarzutach w stosunku do kierowcy małego fiata.Policjanci z drogówki,przez tydzień sporządzili by protokół z kolizji,ze wskazaniem winnych,Prawomocne wyroki,zapadna może za rok,dwa albo wcale.Ziobro z Kaczyńskim udławią się ,gdy będą mówić o korupcji w sadach i przewlekłości postepowań.
  • ~nina
    (2018-01-12 18:34)
    Cokolwiek by się nie działo; by zmienić pas ruchu, młodzik powinien się upewnić, że nie spowoduje tym zdarzenia drogowego. Jest więc winien.

Może zainteresować Cię też: