Volkswagen zainwestuje niemal 23 mld euro. Fabryki w Polsce przed epokową szansą

| Aktualizacja:

Golf nowej 8. generacji i Passat - Volkswagen wytwarzanie tych modeli ulokuje w dwóch fabrykach. Ale najważniejszym wydarzeniem w historii niemieckiej firmy będzie uruchomienie seryjnej produkcji samochodów elektrycznych. Polskie fabryki także przyłożą do tego rękę…

wróć do artykułu
  • ~Wieloryb
    (2017-11-28 12:17)
    Dzieki Bogu że istnieją Niemcy i dają nam prace, inaczej bylibyśmy dziadami!
  • ~Alex
    (2017-11-28 12:28)
    Niemieccy Oszuści, powinni najpierw zwrócić pieniądze wszystkim nabywcom vw z silnikami o diesla 2.0, których z premedytacją bezczelnie oszukali.
  • ~Tympanon
    (2017-11-29 14:16)
    WOW! Z 23 000 mln euro nawet może sto sześćdziesiąt zainwestują w Polsce! I dodatkowo transfer technologii odlewu obudowy czegoś tam...
  • ~JM
    (2017-11-29 21:00)
    Super! Będą mieli Ukraińcy prace w Specjalnych Strefach Ekonomicznych. A Kowalskiemu prowadzącemu firemkę podniesiemy podatki
  • ~Zorro
    (2017-11-30 02:00)
    Podsumujmy. Sam Volkswagen inwestuje 100 miliardów w auta elektryczne. Polski rząd - 1 miliard. Jaki ma być efekt tej rządowej "inwestycji" pytam? Nabicie portfeli zastępom pisiewiczów, konsultantów, ekspertów, zakolegowanych z pisiewiczami firm po to by na koniec pokazać to co pokazał Ursus - czyli prymitywnie podliftowanego Lublina z pocz. lat 90-tych...???? Fikcja i oszustwo goni w państwie pis fikcję i oszustwo - jak za PRL-u!
  • ~xyz
    (2017-11-30 10:06)
    Opluwane przez polactwo piSSowskie Niemcy dają pracę .
  • ~putto
    (2017-12-04 08:15)
    PIS aż merda ogonem z radosci że Niemcy nas kolonizują
  • ~mediobaje
    (2017-12-04 14:02)
    Znowu PIS w "sondazach" straci, bo jest lepiej
  • ~aut
    (2017-12-05 07:35)
    ...szwabski szajs....
  • ~terazmy
    (2017-12-05 08:14)
    Niestyty jak polacy nie mają swojej marki to musza zadowolić się produkcja dla zagranicznych koncernów. Podziwiam te marki które produkują u siebie jak na przykład koreański ssang. I turcja chce teraz produkować swoją markę. Więc może i my kiedyś dorobimy się polskich samochodów.
  • ~fdd
    (2017-12-05 20:41)
    miemiaszki, jak usłyszeli o naszej elektro-mobilności, to dostali gwałtownego wzmożenia ...
  • ~Marcin z Urzędowa
    (2018-02-06 09:52)
    I będzie truła odlewnia VW usytuowana prawie w centrum Poznania na Wildzie, wśród zabudowań mieszkalnych... Będą wdychać jej toksyczne wyziewy mieszkańcy Poznania, współczuję. Na zachodzie takie zakłady są budowane za miastami z dala od zabudowań mieszkalnych, bo wiedzą jak ludzie potem wkoło umierają. W Poznaniu prowadzi się eksperyment na ludności... jak już dużo osób umrze to może wtedy ktoś się zastanowi o co chodzi... a na razie VW odlewnia aluminium wśród dzielnic mieszkalnych będzie działać i truć.

Może zainteresować Cię też: