Oto nowa czarna lista stacji paliw! Wyniki są zatrważające

| Aktualizacja:

Zniszczony silnik, korozja, kłopot z odpaleniem auta. Niebezpieczeństwo kryje się w dystrybutorach. Nie ryzykuj! Zanim zatankujesz do pełna sprawdź, które stacje paliw omijać z daleka.

wróć do artykułu
  • ~Jurek
    (2015-02-01 19:23)
    Gdzie ***** ta lista
  • ~Jurek z Kartuz
    (2014-12-18 08:35)
    Omijajcie stację paliw na wylocie z Gdańska w kierunku do Auchan przy Kartuskiej po lewej stronie w Jasieniu, nie dość że 20 groszy drożej niż w Auchan to i dystrybutory ustawione
  • ~kierowca z Gdańska
    (2014-12-18 08:30)
    Omijajcie stację w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 330 prowadzoną przez Franciszka Stenka, dystrybutory są ustawione i wlewają znacznie więcej paliwa niż pojemność baku
  • ~gazik
    (2014-10-20 19:48)
    Omijac stacje paliwowa w Kraków, na ul.Blokowej 28 PANA Wlasciciela Zbigniew Doniec. W dystrybutorze gnojówa, a on sie potem smieje w twarz "Co mi pan zrobisz?" TAk zwany "Przedsiebiorca" łupi kase, bo buduje bunkier samochodowy w Nowej Hucie na ul. Lowinskiego. Polecam go bardzo - ale omijac z daleka, aby nie skusił cenami !
  • ~Marek
    (2014-03-24 22:08)
    omijajcie stacje benzynową na Kablu w Krakowie. Odkąd przejezdne tam tankowałem to za każdym razem samochód mulił i nie miał tej mocy
  • ~użytkownik stacji paliw
    (2013-04-05 15:08)
    My w Polsce mamy szczególny rodzaj prawa. Pod każdym względem. Objawia się to tym, że nasze prawo z reguły występuje w obronie złodziei, oszustów
    i wszelkiej maści przestępców, chroniąc bardzo skrzętnie ich dane osobowe.
    Dane osobowe poszkodowanych, lub świadków zajścia, bez zbędnych ceregieli podawane są do wiadomości przestępców i oszustów, lub ich adwokatów.
    Tak i tutaj. A jakże. Skontrolowano, wykryto, na terenach poszczególnych gmin,
    powiatów, województw, tyle to, a tyle procent ordynarnych oszustów, ale nie
    podamy ich adresów i nazw firmowych, bo to się nie godzi z NASZYM PRAWEM..Klienci mogliby omijać takie stacje i jaka to byłaby strata dla kontrolerów, gdyby przyjechali następnym rzem i wszystko byłoby zgodne z
    normami. Nie będą przecież podcinać gałęzi, na której siedzą. Od klientów mogli
    by otrzymać tylko dobre słowo , a oni to mają głęboko w dupie. Nie spodziewajmy się więc listy przestępców, bo to oni musieli by podać swoje
    nazwiska i adresy. Oj, jak bardzo bym chciał zostać kontrolerem. Natychmiast
    postawiłbym sobie willę. Jak ja im zazdroszczę !!!
  • ~StJ
    (2012-10-03 11:40)
    Skmbrie w tomacie czegoście chcieli to właśnie macie!! Głosowaliście w 2007 roku na Pruszków i Wołomin??? Głosowaliście tak jak Monte Lupich i Wronki więc miejcie pretensje do samych siebie!!1
  • ~ardyn
    (2012-10-03 11:04)
    Nie tankujcie na LUKOIL,u nich jest chyba najbardziej chrzczone paliwo.
  • ~Jerry
    (2012-10-03 07:59)
    Ale statoil i orlen fałszerze? tego się po tych stacjach nie spodziewałem?Już tam nie zatankuje
  • ~naiwny
    (2012-10-02 19:59)
    Czy artykuł ten pisał miełnota płemieł bo ciągnie wodolejstwem !?!?!?!.
  • ~A fuj!!!
    (2012-10-02 15:59)
    Artykuł taki sam oszust!
    **********************
    **********************
    Gdzie jest lista?!

    *********************

    Wy nygusy!!!
  • ~------no----------------tak------------------
    (2012-10-02 15:54)
    Gdzie ta lista w których to stacjach mamy nie tankować?!

    Wmanipulowano nas w czytanie artykułu, w którym nie wymieniono stacji kręconych lodów.



    W moim mieście tylko wymieniono stacje tych maluczkich,

    natomiast Shell już nie był kontrolowany.


    To tak ma wyglądać kontrola, wyciąga się działa

    armatnie do małych? Fe-ee!!!
  • ~pol anka
    (2012-10-02 15:49)
    Polaku nędzna istoto na sprzedaży lewego paliwa zarabia, myślisz ten kasjer co pracuje na stacji paliw. Wiesz ilu ludzi trzeba zaangazować w produkcję, dystrybucję, sprzedaż tych rodzimych wynalazków, wiesz ilu rozgoryczonych bossów byłby gdyby coś się złego zdarzyło. Czy nie rozumiesz, że państwo polskie skończyło się w momencie obchodzenia przez elity urodzin L.W. JAKO ŚWIĘTO PAŃSTWOWE. Kup człecze zestaw młodego chemika i do roboty a nie Inspekcją się wyręczasz.
  • ~A
    (2012-10-02 14:33)
    Ktoś tu grozi mafii paluszkiem w bucie. Mafiozi bardzo się boją. Ale nie - nie ma strachu. Żadne medium nie poda listy złodziei. Władzy raz zdobytej mafia nie odda nikomu i nigdy. Prędzej kolejne dwa miliony Polaków - won - wygonią na emigrację, Prędzej reszta będzie harować do szybkiego zgonu przed przepisowym 67. Pobudka !
  • ~trew
    (2012-10-02 14:27)
    Niech zbadają lepiej pręty zbrojeniowe na budowach ...POlski w budowie. 90% z nich ma pęcherze i skończy się to tragicznie. Betony B-30 z betoniarni kruszą się w rękach, cementownie grają w gumy, sprzedają popiół z mielony piaskiem zamiast cementu. WSZYSTKO IDZIE NA DNO!
  • ~Edward Gdansk
    (2012-10-02 14:11)
    No i gdzie ta lista
    Adresy i nazwy stacji ?
  • ~Tom
    (2012-10-02 14:04)
    brakuje w warszawie np stacji lukoil na chomiczówce
  • ~Józef Bąk
    (2012-10-02 13:52)
    Mafia POliwowa działa w najlepsze! Może rżnąć kierowców jak Amber Gold swoich inwestorów!!!
  • ~Panstwo jest w rozsypce
    (2012-10-02 12:38)
    Te stacje handlujace niewlasciwym paliwem powinny juz byc dawno zamkniete i odpowiednio finansowo ukarane.
    Zaden turysta z zachodu, wiedzac o tym, nie przyjedzie do Polski.
  • ~piotrpawel
    (2012-10-02 12:22)
    Gdzie jest ta lista ?