Nowa czarna lista stacji paliw! Omijaj je na kilometr

| Aktualizacja:

Zniszczony silnik, korozja, kłopot z odpaleniem auta. Niebezpieczeństwo kryje się w dystrybutorach. Nie ryzykuj! Zanim zatankujesz do pełna sprawdź, które stacje paliw omijać z daleka.

wróć do artykułu
  • ~tofik
    (2012-03-14 23:07)
    Potwierdzam LUKOIL ma kiepskie paliwa.Nie tankujcie tam nigdy.
  • ~jan
    (2012-03-14 07:27)
    Jesli Tusk nie potrafi zajac sie tak prosta sprawą to niech spieprza i to natychmiast. Jest ponadt 500 posłow i senatorow ogromne ministerstwa z
    nowymi limuzynami pełno urzedów centralnych i nie moga zalatwić problemu chrzczonej benzyny co to za panstwo.
  • ~Endi
    (2012-10-06 15:02)
    Nie widzę problemu. Przecież można poprawić sytuację natychmiast. Zamknąć stację nakładając dotkliwą karę na właściciela i po sprawie. Ciekawe czemu służby państwowe kryją oszustów?
  • ~araballa
    (2012-06-08 22:23)
    Zastanawiam sie kot tankuje na prywatnych małych stacjach w ogóle..Przeciez to logiczne ze na kazdej prawie oszukuja...I ceny wyższe.Nie kumam jak one sie jeszcze utrzymuja..Ja od lat tylko Shell.Maja najlepsze paliwa na rynku.A zeby tego bylo malo,moj ukochany Lidl za zakupy za minimum 50zł daje znizki 15gr i 30gr na power za minimum 20 litrow zatankowane...Nice:D
  • ~Czes
    (2012-03-16 11:30)
    Nie widzę chęci załatwienia problemu. Puszczenie właścicieli stacji i dostawców z torbami w tydzień, w tydzień załatwiłoby sprawę. Czyli ktoś za tym stoi. ???
  • ~enrico
    (2012-03-15 15:12)
    Nie wińcie Tuska za swoją nieudolność i własne przekręty - chipokryci ! Jak zwykle- szukacie winnych nie tam, gdzie trzeba.To wy lub wasi ziomkowie- a nie Rząd- wlewają nam do baków rozcieńczone paliwo! Nauczcie się wreszcie samemu dochodzić swoich praw (od ponad 20 lat nie żyjemy już w komunie), a nie wszystko zwalacie na innych - samemu nawet palcem nie ruszyliście. Złodziei i przekręciarzy szukajcie wśród was!
  • ~StJ
    (2012-03-15 10:09)
    PO co zamieszczacie nieczytelne listy??
  • ~GOŚĆ
    (2012-03-15 10:00)
    ja mam jedno pytanie, odnośnie ceny paliw na wszystkich stacjach w mieście Racibórz. Otóż od dłuższego czasu sytuacja wygląda następująco: najtańsze paliwo, oraz jedyne z inną ceną jest do kupienia na stacji przy hipermarkecie Auchan. Zazwyczaj kilka bądź kilkanaście groszy tańsze. Natomiast na pozostałych stacjach ceny są identyczne (BP, Shell, Lotos, Orlen itd).

    Czy w związku z tym istnieje prawdopodobieństwo zmowy cenowej właścicieli stacji paliw? Wysłałem już zapytanie do UOKiK, jednak nie odpowiedzieli oni na to zapytanie.
  • ~makaresz
    (2012-03-15 07:29)
    Stacje Orlenu są pod ochroną, ze nie pisze się o nich prawdy?
  • ~kierowca
    (2012-03-14 23:18)
    Tankowałem w Olsztynie przy Kerfurze/ul. Krasickiego/ samochód warjował.
  • ~marek zol.
    (2012-03-14 20:09)
    omijac nalezy stacje w Olsztynie przy ul metalowej, szkoda samochodu.
  • ~polak
    (2012-03-14 16:04)
    poki tusk nie pojdzie szczaw zbierac wraz z komorowskim poty sie nic nie zmieni.won z polski,tusk do niemiec a komor do roskich won...won...
  • ~strażnik
    (2012-03-14 07:27)
    a może tak po niemiecku - błyskawiczna akcja urzędnika w tym samym dniu 1. zamknięcie stacji 2. odebranie konsesji 3. bardzo duża grzywna 4. zakaz prowadzenia działalności przez okres min.5 lat - i po kłopocie
  • ~Marek
    (2012-03-13 13:03)
    Jak widac, Polska teraz konkuruje z Meksykiem. Tam tez trzeba baaaardzo uwazac gdzie sie tankuje. Dlaczego Polska nie konkuruje z Kanada czy USA???
  • ~nollet
    (2012-03-14 07:15)
    Nie szkoda wam pisać głupot? Po jaką cholerę taki tekst, jak brak konkretów! Które stacje omijać, podać ich nazwe i miejsce! A wypisywać idiotyzmy, to każdy baran potrafi.
  • ~IH ujowy
    (2012-03-13 22:45)
    A może ktoś to wprowadzi do excela i posortuje miejscowościami?
  • ~marko
    (2012-03-13 22:02)
    Lukoil najgorsze dziadostwo.Nie tankujcie tam.
  • ~MPS rezerwista
    (2012-03-13 21:19)
    Ciekaw jestem jakie paliwo ma nasza armia, tam Inspekcja Handlowa nie sięga. Patrząc jak się wywiera nacisk na pracowników wszędzie w Polsce to w armii chyba już padnięte są wszystkie silniki.
  • ~Tofik
    (2012-03-13 16:00)
    Jakoś dziwnie najgorsze paliwo jest tam gdzie wygrywa PZPO, w bastionach PISu paliwo jest za to najlepszej jakości. Czy wam to nic nie mówi?
  • ~naiwny
    (2012-03-13 15:24)
    ZASTANAWIAM SIĘ GDZIE SĄ INSTYTUCJE KTÓRYCH OBOWIĄZEK JEST KONTROLOWAĆ JAKOŚĆ PALIWA ??? ZATEM SĄ SOWICIE OPŁACANI ABY TE KTÓRE MAJĄ TREFNE PALIWO BYŁY PRZEZ TE INSTYTUCJE OMIJANE !!! BIEDNY KRAJ BEZNADZIEJNIE GŁUPICH LUDKÓW !!!.