Warszawski most na celowniku CBA. Agenci zabezpieczyli pewne dokumenty

Centralne Biuro Antykorupcyjne prześwietla budowę Mostu Północnego w Warszawie. Agenci CBA zabezpieczyli dokumenty w stołecznym Zarządzie Miejskich Inwestycji Drogowych.

wróć do artykułu
  • ~slusarz
    (2013-01-10 13:44)
    Niemozliwe-wysłac na nich Tuleje bo jescze cos przeskrobała hanecka i janosik mógłby sie wkurzyć.
    Mam pytanie do mechaników czy tuleje trzaba smarowac by się nie zapiekły???
  • ~wiele bny
    (2013-01-10 13:58)
    hgw HGW to lewituje to świeta walnieta a jak sepleni chyba sie leni specjalistka od modlitw i życia poza grobo wego
  • ~POmocnik bufetowej
    (2013-01-10 15:58)
    Nic im nie pomoże pośpiech, bo rozgrzany sędzia ukróci tą stalinowską nagonkę. Przecież to niemożliwe żeby Warszawski ratusz zrobił coś brzydkiego, nieetycznego lub niezgodnego z prawem.
  • ~dez
    (2013-01-10 16:17)
    Nie prześwietlajcie mostu Północnego bo Tuleya was osądzi za Stalinowskie metody.
  • ~MarekUW
    (2013-01-10 16:18)
    PolAqua zatrudniała polityków PO, więc ci politycy dbają o interes partyjny, a nie 1 mld zł z naszych podatków.
  • ~tomek
    (2013-01-10 16:56)
    re - sluszrz, tak tylko czesto smarowanaTuleja pracuje nienagannie.
  • ~Zbigniew
    (2013-01-10 17:20)
    NO A JAKŻE NASTEPNA AFERA a TUSK ma sie dobrze ze swoja switą!!!
  • ~Drzazga 101
    (2013-01-10 19:27)
    O Matko, zanim zaczniecie Ludzieńki charczeć i plwać - poczekajcie na ustalenia.
    Hej !-
  • ~krasbal
    (2013-01-10 21:09)
    Prawda wychodzi jak oliwa tuleja beszczelu kreaturo polozyles wymiar sprawiedliwosci na lopaty Nacpana holota od knura palikota czy komuchy dlatego atakuja CBA zeby krecic lody i byc bezkarnymi gagsterami dlatego tak wsciekle atakujecie ta instytucje
  • ~alik
    (2013-01-11 10:17)
    Czytajac te wypociny niby dowCIPNE, to widac ze nastapil WYSYP Idiotow jak MROWKOW.
  • ~gość
    (2013-07-09 00:30)
    Ciężką pracę mają agenci CBA, muszą tak dużo dźwigać, ale jak każdy funkcjonariusz mają ten komfort że, nie muszą myśleć, zatrudniono ich do celowej pracy dźwigania.

Może zainteresować Cię też: