Od 2006 roku do dziś kierowcy w Polsce kupili sobie 5812 sztuk tego modelu Fiata. Teraz w salonach włoskiej marki można zamawiać zmodernizowaną wersję sedici. Auto oferowane jest w trzech wersjach wyposażenia (fresh, dynamic, emotion), z dwoma silnikami (benzynowy 1.6/120 KM i turbodiesel 2.0/Multijet 135 KM).

Reklama
Inne

Samochód można zażyczyć sobie w wersji z napędem zarówno na oś przednią, jak i w wersji z napędem na cztery koła. Ta ostatnia daje kierowcy możliwość wyboru napędu 4x2 lub 4x4 za pomocą przełącznika.

Inne

Odmłodzone sedici poznasz po nowych lakierowych na srebrno lusterkach z wbudowanym kierunkowskazem. W każdej wersji wyposażenia można nimi sterować elektrycznie - w wydaniu emotion są również podgrzewane. Nowością jest także kolor nadwozia fioletowy patchanca. W wnętrzu pojawiły się lepsze materiały.

Reklama

Cena?Inne

Jeśli chodzi o wyposażenie, w porównaniu do poprzedniego modelu dodano możliwość zamówienia systemu ESP w wersjach fresh oraz dynamic, natomiast w wersji emotion wyposażeniem standardowym stał się "pakiet bezpieczeństwo" składający się z kurtyn powietrznych i ESP.

Inne

W najwyższej wersji emotion można dołożyć sobie system nawigacji Bosch z 5-calowym ekranem dotykowym z czytnikiem CD/MP3, Bluetooth, portem USB oraz obsługą iPhone/iPod.

Inne

Ceny? W promocji nowe sedici 1.6/120 KM fresh w wersji 4x2 z klimatyzacją, radiem z CD, światłami przeciwmgielnymi i 4 poduszkami powietrznymi można kupić za 49 990 zł, natomiast wersję dynamic 4x4 za 59 990 zł.