Nowa umowa miedzy Fiatem a Juventusem Turyn została zawarta do 2012 roku.

Reklama
Inne

Jeep Grand Cherokee to od 1992 roku flagowy model marki Jeep, kiedy to amerykańska marka wraz z pierwszą generacją wprowadziła wysokiej klasy dużego SUV-a. Od wprowadzenia na rynek samochód ten kupiło już 4 miliony osób na całym świecie.

Jeep Grand Cherokee czwartej generacji, to zupełnie nowa konstrukcja. Jedną z głównych innowacji jest pneumatyczne zawieszenie Quadra-Lift, zapewniające optymalne warunki podczas jazdy na drodze, jak i w terenie. Jest to możliwe dzięki pięciopoziomowej regulacji prześwitu samochodu wynoszącego od 16,5 do 27 cm. Kolejną innowacją jest system kontroli trakcji Selec-Terrain, oferujący pięć trybów jazdy, spośród których można wybrać taki, który najbardziej odpowiada konkretnej nawierzchni.

Jeep Grand Cherokee zawdzięcza swoje możliwości terenowe dwóm systemom napędu na cztery koła: Quadra-Trac II i Quadra-Drive II z elektronicznie sterowanym mechanizmem różnicowym o ograniczonym poślizgu - electronic limited slip differential (ELSD). Systemy te są wspomagane układem Hill Descent Control, który kontroluje prędkość zjazdu ze wzniesienia i układem Hill Start Assist, który wspomaga ruszanie na wzniesieniu.

Reklama

Dzięki tym urządzeniom piłkarzom Juventusu będzie teraz łatwiej - zarówno z górki jak i pod górkę