Impreza odbywała się w Patio da Gal,. Swoje pomysły prezentowali Alexandra Moura, Pedro Pedro, Maria Gambina, Ricardo Andrez, Lidija Kolovrat, White Tent, Nuno Baltazar, Katty Xiomara, Miguel Vieira, Nuno Gama, Dino Alves czy Ana Salazar i Polak Dawid Tomaszewski.

Reklama

Pokaz naszego rodaka był wielkim przebojem tygodnia mody. Już po chwili od wejścia pierwszych modelek publiczność wyraziła swój zachwyt głośnymi oklaskami. Tomaszewski przygotował show na światowym poziomie i w zupełnie odmiennej stylistyce niż jego portugalscy koledzy po fachu. Poczynając od lekko niepokojącej, urzekającej i bardzo nastrojowej muzyki, poprzez misterne fryzury modelek, kończąc na bardzo kobiecych, zwiewnych i subtelnych kreacjach. Jak powiedział już za kulisami projektant: "To jest zaledwie szósta kolekcja, dopiero się rozkręcam..."

Marka SEAT aktywnie promuje się w świecie mody, muzyki i sportu. Jako sponsor Ligi Europejskiej gości na ekranach milionów widzów w całej Europie. Shakira od lat kojarzona jest z hiszpańskimi samochodami. Teraz, podobnie jak inne marki, SEAT przebojem wdziera się na pokazy mody czego przykładem jest właśnie lizbońska impreza.

Ponownie goście SEAT-a przyjadą do Lizbony już w marcu przyszłego roku, na pokazy kolekcji jesień-zima 2012.