Ekstremalne warunki, ostra rywalizacja i zdradliwa pustynia - nawet to nie robi na nich wrażenia, bo jak podkreśla Paweł Rurak-Sokal, do ekstremów są przyzwyczajeni.

Reklama

"Świat, w którym żyjemy jest szalony, to co robimy jest szalone i myślę, że podjęcie decyzji o udziale w rajdzie jest konsekwencją tego. Ryzyko nie jest nam obce wspólnie wspinamy się wysoko w Tatrach. Jestem przekonany, że rajd RMF Morocco Challenge będzie super przeżyciem" - powiedział w rozmowie z PAP Life założyciel zespołu.

Muzyk przyznaje, że przez siedem dni trwania rajdu będzie polegał na intuicji i umiejętnościach kobiet ze swojego teamu - wokalistce Dominice Gawędzie i menedżerce Kamili Sowińskiej. On z kolei zobowiązuje się robić pamiątkowe zdjęcia.

Jednak to pełne zaufanie może okazać się ryzykowne zwarzywszy na fakt, że Dominika nie ma jeszcze prawa jazdy, ale zapowiada, że podejmie się roli kierowcy.

"Myślę, że spróbuję poprowadzić auto. Jestem przekonana, że w tamtych okolicach i warunkach nie zrobię nikomu krzywdy" - wyjaśnia Dominika Gawęda.

Zmagania z marokańską pustynią i rywalizację w rajdzie para będzie dzieliła z pracą nad nowym teledyskiem. "Zostały podjęte już pewne działania, aby właśnie tam nakręcić teledysk do naszego najnowszego singla. Pustynia jest samograjem, stanowi idealne tło" - zapowiada Paweł Rurak-Sokal.

W tym roku RMF Mo­roc­co Chal­len­ge od­bę­dzie się w dniach 21-30 paź­dzier­ni­ka. W za­wo­dach wy­star­tu­je 50 załóg w kilku kla­sach. Trasa rajdu RMF Mo­roc­co Chal­le­n­ge liczy łącz­nie ponad 2,5 tys. ki­lo­me­trów.