Niezwykła zmiana upodobań! Zobacz, jakie auta kradną złodzieje

| Aktualizacja:

Uwaga, polscy złodzieje aut wrócili z Niemiec! W dodatku są lepiej zorganizowani i wyposażeni! Co szokuje - zmienili upodobania! Drżyj, jeśli masz któryś z tych samochodów…

wróć do artykułu
  • ~ja
    (2011-07-07 10:39)
    no i gdzie jest niby ta zmiana upodoban skor sami piszeciez ze wciaz kradna te same mark!!!??? banda idiotow. moze do gazetki szkolnej cos napiszecie. bo na razie to poziom polskiej matury. nie na temat!
  • ~Qwertus
    (2011-07-07 10:44)
    gdzie ta zmiana upodobań?

    CO ZA IDIOTA TO PISZE?

    wywalcie takich pseudopisamaków na zbity ryj...
  • ~reanimator
    (2011-07-07 11:14)
    "Nadal najczęściej kradzione są w stolicy samochody japońskich marek: hondy, toyoty i mazdy."
    Popieram przedmówców!
  • ~RAV4
    (2011-07-07 11:54)
    To pewnie agent Volkswagena sfinansował tę notatkę.
    Spadła im sprzedaż, więc próbują wrobić konkurencję.
    To w Niemczech złodzieje wyspecjalizowali się w kradzieżach japończyków?
    Tam ich jest najwięcej, nie? I popyt jest największy na części do sprowadzanych używanych aut?
    Niemieckie się teraz już nie liczą! Nie?
    Drżyjcie właściciele Toyot RAV4, corolli i avensisów. :-(
    Właściciele golfów, pasatów i audi mogą spać spokojnie. ;-)
  • ~lex
    (2011-07-07 12:34)
    Liberalne prawo, bezkarność, kryminalne sprawy i przestępstwa polityków, upolitycznieni" rozgrzani" sędziowie i prokuratorzy, to powody wzrostu przestępczości w Polsce.
  • ~analiza jawna za darmoche
    (2011-07-07 12:58)
    Powrot zawodowych zlodziejow aut z Niemiec do Polski to efekt skuteczniejszego scigania i karania przestepcow na obszarze Niemiec niz w Polsce albowiem niemieckie panstwo jest wielokrotnie spraniejsze od panstwa polskiego, ktore praktycznie z niczym sobie nie radzi a co w przeszlosci bylo powodem kilku rozbiorow Polski az do kasacji Polski z wykazu panstw europejskich wlacznie. Zawodowi przestepcy potrafia myslec gdyz wsrod nich jest statystycznie wiecej niz w przecietnej populacji, osobnikow o bardzo wysokiej inteligencji.
  • ~dajer
    (2011-07-07 12:58)
    POsłuchali Donalda i wracają... na wybory ? Elektorat PO zwiera szeregi...
  • ~Lacze sie w bulu i nadzieji
    (2011-07-07 13:28)
    Nigdy nie przypuszczalem ze w Polsce jest tylu zlodzieji! Lacze sie w bulu i nedzieji z osobami, kture stracily pojazdy jednosladowe i dwusladowe z rak swoich braci Polakow.
  • ~jurek
    (2011-07-07 13:46)
    Polityka miłości wreszcie przynosi efekty.A co na to wszechmocny Donek?
  • ~kris
    (2011-07-07 13:59)
    Autor ma zupelnie racje zapomnial rowniez wspomniec z najczescie kradziona Czeska marka jest Skoda a Szwedzkie Volvo i Saab ...
  • ~bubu.
    (2011-07-07 14:03)
    Dobrze by bylo, zeby podprowadzili samochody sprzed urzedu rady ministrow i kancelarii prezedenckiej. Wtedy Donek sie ***** i ryknie na caly kraj.
  • ~tedi
    (2011-07-07 14:04)
    Normalne. Gdy w kraju nie ma gospodarza to rośnie przestępczość
  • ~zachwycony
    (2011-07-07 14:04)
    No przecież phremiehr mówił, ze jest wzrost gospodarczy, a wy nie wierzycie. To teraz macie dowód.
  • ~Złodziej
    (2011-07-07 14:08)
    jurek - zapytaj się Jarka, on na pewno ci odpowie co na to Donek - pisiorze
  • ~ppp
    (2011-07-07 14:25)
    Donek PO-trzebuje funduszy na wybory, stąd wzrost liczby kradzieży, włamań, napadów, rozbojów, i pijanych strazników gminnych.
  • ~jan
    (2011-07-07 14:29)
    Pan Tusk miał rację POoooowracają.
  • ~observ
    (2011-07-07 14:57)
    Tuskowate ściągają swój szemrany elektorat do kraju. Tylko czemu kosztem obywateli?
  • ~mgr inż Tadeusz Koliński
    (2011-07-07 17:42)
    Elektorat PO wraca do kraju!
  • ~haha
    (2011-07-07 18:32)
    Zudmiewajacy kraj. Ludzie naprawde wierza, ze Tusk jest winny temu, ze zorganizowane bandy kradna samochody. Niestety nasi dalej dzialaje tez w Niemczech--gazety sa stale pelne takich wiadomosci. Przestapnosc w Polsce byla zawsze cecha narodowego charakteru--z tego bylo sie dumnym. No i tak dalej pozostaje. A Tusk do tego nie wiele ma.
  • ~oko
    (2011-07-07 23:33)
    Od czterech lat najlepiej się zyje w Polsce złodziejom i oszustom teraz wrócili na wybory bo to oni dali zwyciestwo Komoruskowi teraz Tusk na nich liczy, są pod ochroną.

Może zainteresować Cię też: