Jak się dowiadujemy przegląd w promocyjnej cenie obejmuje wszystkie modele, a obniżki cen dotyczą również starszych Mazd. W letniej ofercie japońskiej marki znajdziemy części zamienne i akcesoria nawet do samochodów wyprodukowanych w 1992 r.

Reklama

Kampanią zostało objętych ponad 400 produktów z oferty akcesoriów, części zamiennych, płynów eksploatacyjnych oraz opon letnich. Na liście znalazły się m.in. bagażniki i boksy dachowe, czujniki parkowania, lodówki samochodowe, haki holownicze, osłony przeciwsłoneczne, klocki hamulcowe, filtry kabinowe, żarówki, oleje i wiele innych.

Inne

Akcja serwisowa trwa do końca sierpnia 2011 r. W przypadku akcesoriów do starszych modeli oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów magazynowych.

Ceny? Przegląd letni kosztuje 99 zł, wymiana klocków hamulcowych - 299 zł, przegląd układu klimatyzacji to 399 zł. W cenę został już wliczony koszt zużytych materiałów. Wymiana oleju - 49 zł.

Co sprawdzają?Co sprawdzają? Układ hamulcowy - kontrola stanu klocków i tarcz hamulcowych, kontrola poziomu i jakości płynu hamulcowego. Zawieszenie i układ kierowniczy. Opony - włącznie z kołem zapasowym - kontrola ciśnienia powietrza, kontrola zużycia i głębokości bieżnika, sprawdzenie opon pod kątem uszkodzeń. Układ chłodzenia silnika - sprawdzenie układu pod kątem wycieków, kontrola poziomu płynu chłodzącego. Światła - sprawdzenie oświetlenia i ustawienie reflektorów. Mechanik skontroluje poziom oleju silnikowego.

Reklama

Na liście jest także kontrola stanu wycieraczek, sprawdzenie poziomu płynu do spryskiwaczy. Pod lupe trafią także: układ klimatyzacji, pasek wielorowkowy - sprawdzenie stanu i naprężenia, elektroniczne systemy sterowania – odczytanie kodów błędów przy użyciu testera diagnostycznego.

Inne

Jeśli ktoś wybiera się do serwisu Mazdy powinien zabrać ze sobą kupon rabatowy, który po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mazda.pl otrzymacie na swój adres mailowy. Wydrukowany należy przekazać pracownikowi ASO - dzięki temu zapłacicie mniej za usługi lub części. Ludzie z mazdy zapewniają, że istnieje również możliwość zarejestrowania się i wydrukowania kuponu na miejscu w serwisie w dniu wizyty w warsztacie.