Chevrolet Camaro został wybrany "najgorętszym samochodem" podczas targów 2010 SEMA Show w Las Vegas.

Reklama

W pierwszej edycji nagrody SEMA wyróżniono nowe modele oferujące najwięcej akcesoriów. "Przestrzeń kabiny jest jak karta do głosowania, a modele, które wystawcy wybrali, wyrażają ich głos" - powiedział Chris Kersting, szef targów SEMA.

Inne / GM

Według SEMA wystawcy wytwarzają tysiące produktów, które zwiększają osiągi, wygodę, komfort jazdy i poprawiają wygląd. Chociaż akcesoria dostępne są dla każdej marki i modelu, wystawcy koncentrują się bardziej na Chevrolecie Camaro niż na innych samochodach. Dlatego też konsumenci Camaro mogą oczekiwać najwięcej opcji personalizacji.

Inne

"Wystawcy samochodów oraz pozostali uczestnicy, biorący udział w targach SEMA, w szczególny sposób uosabiają pasję i emocje towarzyszące wszystkim entuzjastom samochodów" - powiedział John Fitzpatrick, dyrektor marketingowy Chevroleta ds. samochodów sportowych. "Już sama liczba wystawianych i zaparkowanych na pobliskich parkingach samochodów Camaro pozwala stwierdzić, że Camaro niewątpliwie jest najgorętszym samochodem na targach."

Inne / GM
Inne / GM
Inne / GM
Inne / GM