Akcja ma na celu przekazanie wiedzy na temat zdrowego i poprawnego rozwoju dzieci oraz pomoc rodzicom w lepszym zrozumieniu ich potrzeb.

Reklama

Akademia Zdrowego Rozwoju w tym roku odwiedzi mieszkańców 10 miast Polski: Warszawy, Białegostoku, Gdańska, Gdyni, Szczecina, Poznania, Łodzi, Wrocławia oraz dwóch, wybranych w konkursie, spośród następujących kandydatów: Kielc, Gliwic, Chorzowa, Bydgoszczy, Lublina i Torunia.

W czasie trwania akcji od 27 sierpnia do 25 września rodzice będą mogli zobaczyć świat oczami dzieci, doświadczyć tego, jak odbierają one otaczający ich świat, jakie stoją przed nimi wyzwania każdego dnia - po prostu będą mogli znowu "poczuć się dziećmi".

Osoby odwiedzające Akademię na stanowisku Chevroleta będą mogły dowiedzieć się, co zrobić, by podróż malucha upłynęła bezpiecznie i przyjemnie zarówno dla rodziców, jak i dla dziecka. Jak ważne jest bezpieczeństwo i komfort będzie można przekonać się na przykładzie Chevroleta Cruze’a - zdobywcy 5 gwiazdek w teście bezpieczeństwa Euro NCAP oraz zdobywcy tytułu Auto BEST 2010. Wszyscy chętni będą mogli na miejscu odbyć jazdy testowe tym autem.

Ponadto, Chevrolet przygotował specjalny konkurs "Bezpieczne podróżowanie z Chevroletem Cruze", w którym 10 zwycięzców zostanie nagrodzonych weekendem z Chevroletem Cruze. Dodatkowo, każda osoba, która weźmie udział w konkursie i zdecyduje się na zakup Chevroleta otrzyma specjalny rabat w wysokości od 1000 do 2000 złotych w zależności od wybranego modelu.