Inne
Reklama

Michelin ogłosił właśnie, że każdemu kierowcy który kupi komplet nowych opon z ludzikiem Bibendum (do samochodu osobowego lub z napędem na 4 koła) dostanie darmowy 3-letni Serwis Klienta Michelin (SKM).

Francuski producent oferuje w nim bezpłatną pomoc w razie uszkodzenia opony, skończenia się czy zatankowania niewłaściwego paliwa, lub nawet zgubienia kluczy do mieszkania czy samochodu… Jak się dowiadujemy usługi SKM dostępne są już w całej Polsce a także w większości krajów europejskich oraz kilku pozaeuropejskich, przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku. Oto szczegóły…

Assistance opona - jeśli opona zostanie uszkodzona, wystarczy zadzwonić, a serwisant Michelin w ciągu jednej godziny bezpłatnie wymieni ją na zapasową. W przypadku, gdy naprawa na miejscu okaże się niemożliwa, Michelin odholuje auto do najbliższego autoryzowanego serwisu Michelin. Kierowca-pechowiec nie musi się wtedy martwić o pasażerów auta, gdyż zapewniony będzie im bezpłatny transport do miejsca, gdzie został odholowany pojazd.

Assistance paliwo - pech, koniec paliwa, jeden telefon i serwisant SKM bezpłatnie dowiezie wystarczającą jego ilość tak, aby móc dojechać do najbliższej stacji paliw. Kierowca pokryje wyłącznie koszt samego paliwa. Również, jeśli do baku zamiast oleju napędowego wlałeś benzynę wówczas SKM zorganizuje i pokryje koszty holowania auta do najbliższego warsztatu naprawczego, który będzie w stanie rozwiązać tego typu problem. Pasażerowie auta zostaną bezpłatnie przetransportowani do miejsca, gdzie został odholowany pojazd.

Assistance klucze - jeśli zgubisz lub zostaną Ci ukradzione klucze do domu, SKM sprowadzi i opłaci specjalistę, który posiada odpowiednie uprawnienia do otwierania drzwi wejściowych. W przypadku utraty kluczyków do auta, zorganizowany zostanie i pokryty koszt holowania samochodu do najbliższej stacji obsługi pojazdów. Na życzenie auto będzie przetransportowane do domu lub na parking strzeżony pod warunkiem, że znajdują się one nie dalej niż stacja obsługi pojazdów.

Inne

"Do Serwisu Klienta Michelin przystąpić może każda osoba, która kupi u autoryzowanego dilera Michelin komplet czterech nowych opon tej marki do samochodów osobowych lub 4x4, a następnie zarejestruje się w programie, poprzez: wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.michelin.pl lub telefonując pod podany poniżej jeden z numerów telefonów. Przez całą dobę pod numerami telefonów 0 801 396 396 oraz (22) 541 93 96 (z telefonów komórkowych). Serwis dostępny jest także w języku angielskim." - mówi dziennikowi.pl Ewa Konopka z Michelin Polska.