TATA Indica Vista to następca modelu Indica. Samochód jest zupełnie nową konstrukcją - w porównaniu do poprzednika auto stało się większe i bardziej przestronne. Wymiary - prawie 3,8 m długości, 1,7 m szerokości zaś rozstaw osi to 2,47 m. Promień skrętu wynosi jedynie 5 metrów. Pojemność bagażnika wynosi 232 l, a przestrzeń bagażową można powiększyć dzięki dzielonej tylnej kanapie w proporcjach 60:40.

Reklama

"Dynamiczna linia nadwozia, nowoczesne i oszczędne silniki oraz bogate wyposażenie standardowe zawierające między innymi klimatyzację, przypadną do gustu bardziej wymagającym klientom. Liczymy na zainteresowanie zarówno klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych, dla których Indica Vista z pewnością będzie atrakcyjną pozycją w segmencie" – mówi Paweł Kaczmarek, szef sprzedaży Marubeni Motors Poland.

Samochód napędzany jest przez opracowane w kooperacji z Fiatem nowe silniki: wyposażony w zmienne fazy rozrządu silnik benzynowy 1,4 l Safire o mocy 75KM oraz wysokoprężny napęd 1,3 Quadrajet/75 KM wykorzystujący technologię Common Rail.

Ceny? Wersja benzynowa kosztuje od 29 950 zł. Model z turbodieslem - od 34 950 zł. Indica Vista jest oferowana z 3-letnią gwarancją producenta z limitem 100 tys. km oraz pakietem 24h Road Assistance obejmującym 3 lata eksploatacji.