Firma Marubeni Motors Poland, importer samochodów marki TATA chwali się, że rozpoczął wyprzedaż modeli Indica i Indigo SW, wyprodukowanych w roku 2010.

Reklama

Jak czytamy w komunikacie TATA Indica, to zwinny 5-drzwiowy hatchback o typowo miejskim charakterze, za który trzeba zapłacić od 21 950 zł - co czyni go bezapelacyjnie najtańszym samochodem na Polskim rynku. Indica oferowana jest z 85-konnym silnikiem benzynowym o pojemności 1,4 l. W podstawowej wersji auto jest wyposażone w klimatyzację, centralny zamek, wspomaganie kierownicy oraz cztery elektrycznie sterowane szyby.

Jesienna wyprzedaż obejmuje także model Indigo SW czyli kombi, które kosztuje od 26 950 zł. Zdaniem importera to najtańsze kombi na rynku. Podstawowe wyposażenie obejmuje jest m.in. w klimatyzację, dwie poduszki powietrzne, system ABS czy elektrycznie sterowane szyby.

Zarówno model Indica jak i Indigo oferowane są z 3-letnią gwarancją producenta z limitem 100 tys. km oraz pakietem 24h Road Assistance obejmującym 3 lata eksploatacji.