Inne / Mark Teo Zhengcong
Reklama

Do zakończenia pierwszego etapu Red Bull As w Karcie został już nieco ponad miesiąc. Zbliżająca się wizyta lidera klasyfikacji F1 Marka Webbera w Polsce, sprawia że polscy kierowcy muszą skupić się na uzyskaniu jeszcze lepszych czasów na torach kartingowych, aby zaskoczyć swoimi umiejętnościami jednego z najszybszych kierowców świata.

Inne

"Gokarty są doskonałym wstępem do wyścigów samochodowych, pomagają opanować podstawowe umiejętności w prawdziwych starciach na torze. Bardzo się cieszę, że będę mógł ścigać się z najlepszymi Polakami, wiem też że nieźle radzicie sobie na torach" - powiedział Mark Webber.W pierwszy weekend września Warszawę czekają wielkie emocje związane z Grand Prix - 4 września najlepsi z najlepszych odbędą jazdy testowe i kwalifikacje, po czym zmierzą się w wyścigu na ulicznym torze. Publiczność będzie mogła podziwiać umiejętności Marka Webbera za kierownicą bolidu Red Bull Racing.

Do 18 lipca chętni mają czas, by spróbować swoich sił i wykręcić jeden z sześciu najlepszych czasów na swoim torze i awansować do finału regionalnego. Ponadto każdy z zarejestrowanych uczestników weźmie udział w losowaniu czterech Dzikich Kart, które są dodatkową szansą na dostanie się do II etapu projektu. Dzikie Karty zostaną rozlosowane po zakończeniu I fazy programu.