Inne / Michal Kolyga
Reklama

Mamo, tato w końcu poczujesz na własnej skórze jakim wyzwaniem jest pierwszy siad. Zobaczysz też co widzi maluszek we śnie. Właśnie rusza Akademia Zdrowego Rozwoju, która ma na celu przekazanie wiedzy na temat zdrowego i poprawnego rozwoju dzieci oraz pomoc rodzicom w lepszym zrozumieniu ich potrzeb.

Na świeżym powietrzu rodzice poznają otoczenie z perspektywy najmłodszych, doświadczą wyzwań, jakie stoją przed maluchami na co dzień. Dorośli zobaczą też jak dzieci czują i widzą otaczający je świat. Takie edukacyjne festyny będą organizowane w 15 miastach Polski przez kolejnych 6 tygodni, od 7 sierpnia do 20 września.

>>>Dzieci plus samochód, czyli jak przetrwać

Będzie też coś dla kierowców - w czasie akcji eksperci Chevroleta powiedzą jak ważne jest bezpieczeństwo i komfort dzieci w podróży. Zdradzą także co zrobić, by podróż malucha upłynęła bezpiecznie i przyjemnie zarówno dla mamy i taty, jak i dla dziecka.

Specjalnie dla dzieci Chevrolet przygotował kącik zabaw, a dla całej rodziny konkurs "Bezpieczne podróżowanie z Chevroletem Cruze". Nagroda - 10 zwycięzców zdobędzie weekend z Chevroletem Cruze.

>>>Nowy Chevrolet pędzi do Polski!Gdzie i kiedy?

7-9 sierpnia - Warszawa

11-12 sierpnia - Łódź

14-16 sierpnia - Kraków

17-18 sierpnia - Chorzów

19-20 sierpnia - Gliwice

22-24 sierpnia - Wrocław

Reklama

26-27 sierpnia - Poznań

29-30 sierpnia - Szczecin

1-2 września - Bydgoszcz

4-5 września - Gdynia

6-7 września - Gdańsk

9-10 września - Białystok

12-14 września - Kielce

16-17 września - Lublin

19-20 września - Bielsko-Biała

Więcej informacji znajdziecie na akademiazdrowegorozwoju.pl