Noc Cudów to akcja promocyjna Fiata z okazji zbliżającej się Nocy Świętojańskiej, słowiańskiego święta związanego z letnim przesileniem Słońca, obchodzonego w najkrótszą noc w roku.

>>>Gdzie kupić auto, żeby nie żałować?

W piątek i sobotę, 19 i 20 czerwca, przez 24 godziny non stop można wyjechać nowym Fiatem nie wydając nawet grosza. Jakim cudem? Na kierowców czeka kredyt "0 proc. przez 6 lat bez wpłaty własnej", czyli nie jest wymagana wpłata własna, podpisujemy umowę, dostajemy kluczyki a pożyczkę na nowe auto można będzie spłacić nawet przez 6 lat i to bez naliczanych odsetek.

Zamiast kredytu można zdecydować się na Eko-Rabaty Fiata. O co chodzi? Otóż jeśli ktoś zdecyduje się oddać na złom swój stary samochód, dostanie od włoskiej marki rabat na nowe cztery kółka.

>>> Fiat wprowadza w Polsce dopłaty do aut

Największy upust bo aż 15 tys. zł przysługuje w przypadku zakupu cromy. W przypadku bravo, linei oraz sedici w kieszeni kierowcy zostaje 6 tys. zł. Grande punto, doblo i qubo to 5 tys. zł ekologicznego upustu. Zakup pandy to oszczędność do 3 tys. zł.

Przypominamy, że w 2008 roku w czasie Nocy Cudów chętnych znalazło ponad 1000 nowych Fiatów. Ciekawe czy w tym roku zdarzy się cud?