• ~jo_gurt
    (2014-04-15 08:56)
    "Niestety" subaru nie "wspiera" tych "artykułów" "motoryzacyjnych". Prym wiodą niemcy.
  • ~wróg
    (2014-04-17 22:33)
    a gdzie subaru ???
  • ~jm
    (2014-04-18 09:09)
    palanty niemieckie gdzie wam do SUBARU, cale lata swietlne,jezdze nim już 15 lat bez zadnej awarii,ktore auto na swiecie poza nim ma "trzymanie pagórka",nawet nie wiecie co to jest,Obama nawet nie ma w swoim aucie, nie mowiac o reduktorze w aucie osobowym
  • ~T.
    (2015-07-31 23:15)
    Prócz Quattro nie ma żadnego auta z napędem na 4 koła w tym zestawieniu!!! Na dzień dzisiejszy w nowych autach są 2 marki posiadające taki napęd:Audi z quattro (od modelu A4 wzwyż) oraz Subaru. Osobiście preferuję ten drugi, choć bardziej z sentymentu (Audi nie ustępuje Japończykom). Inne wynalazki, to kombinacje elektroniki i wymysłów inżynierów. Napęd na 4 koła oznacza STAŁY NAPĘD, a nie dołączany gdy... . Wsiądźcie w nowego Forestera (jest makabrycznie brzydki!) i w Insignię, Octavię, Passata z "teoretycznym" napędem na 4 koła. Zobaczycie różnicę na śliskiej nawierzchni. Poza faktem bycia kierowcą sportów motorowych (najogólniej ujmując) jeżdżę na co dzień ponad 80kkm rocznie. I wiem, co mówię. W lato nie ma różnicy, ale na jesieni, zimą warto czuć komfort pewności panowania nad autem. Jak ktoś chce lansik, to nich kupuje, co jest modne. Jak ktoś potrzebuje jeździć bezpiecznie, pewnie, to tylko stały napęd na 4 koła. Żaden normalny kierowca nie powierzy swojego życia elektronice. Mimo postępującej technologii nic nie zastąpi doświadczenia i umiejętności nabytych z czasem.
  • ~bubu
    (2014-11-21 10:55)
    Land Cruiser i Stare Patrole...nie ma lepszych samochodów w teren!!! Koniec kropka!!!
  • ~as11
    (2014-04-14 15:46)
    Kazdy kierowca wie, ze nie ma lepszego napedu AWD od SUBARU.
    Subaru jest bezkonkurencyjny.
  • ~babu
    (2014-12-14 09:28)
    Niemieckim ekspertom ne wierzy sie. Wyniki zawsze sa znane bez wzgledu na produkt.
  • ~Subaru driver
    (2014-04-15 22:23)
    Tia, Defender, o ile w ogóle w ten teren dojedzie, a nie zdechnie po drodze... Tylko Land Cruiser.
  • ~shad0w
    (2014-12-31 14:30)
    fiat panda pokonal range rovera ooo
  • ~wróg