• ~przestroga
    (2013-09-16 11:10)
    przepych i przywiązanie do luksusu to obraz dzisiejszego kleru. Oby wierni nie powiedzieli dość i zaprzestali płacenia na tych burżujów.
  • ~Adi/Kattowitz
    (2017-12-15 23:39)
    Nie zawstydza tylko robi wiochę! W końcu jest głową państwa, a nie wiejskim wikarym.
  • ~głos ojca wszechmogącego
    (2013-09-16 12:02)
    Dziwisz a ty to widzisz i mercedesa nie sprzedajesz , i na chore dzieci pieniążków nie wpłacasz?
  • ~filantrop
    (2013-09-16 09:46)
    zawstydza tez premiera! :)

    przeciez i te i te pieniadze pochodza ze skladek...
    a moze nawet te panstwowe wiecej!!! bo kk posiada zyski z nieruchomosci, ktore kiedys ktos im dal (podarowal), a rzadzacy nie maja takiej kasy - wszystko z podatkow! :))))
  • ~trolo
    (2013-10-30 20:03)
    Auto 30-letnie wcale nie wychodzi tak tanio. Wyobrażacie sobie remontowanie na bieżąco takiego samochodu? Ja bym takiego samochodu w życiu nie kupił. Nie dlatego, że stare i niemodne, tylko to jest studnia bez dna dla portfela. Nie starczyłoby mi pieniędzy i nerwów na naprawy.
  • ~przestroga
    (2013-09-16 11:10)
    przepych i przywiązanie do luksusu to obraz dzisiejszego kleru. Oby wierni nie powiedzieli dość i zaprzestali płacenia na tych burżujów.
  • ~sokular
    (2013-09-16 08:24)
    REWELACJA-to będzie Papież 1000-lecia.A nasi biskupi powinni się przesiąść na rower...bo sutanny wprawdzie pojemne ale ten Volumen nie zdrowy.
    Teraz się okaże,czy wielebni są zdolni do zmian,jeżeli tak to wzorem Papieża wiele w Kościele bedzie się zmieniać-to cieszy.
  • ~~ Mikołaj
    (2013-09-17 08:31)
    BISKUP SYLWESTER BIGAJ JESZCZE TAŃSZYM AUTEM JEŹDZI ! niż ten argentyński papież i jego podwładni.
  • ~taktak
    (2013-09-16 23:08)
    To on ma ich więcej? Na co mu taki populizm?
  • ~ewa koby
    (2013-09-16 23:04)