Opel chce przyciągnąć do siebie osoby prowadzące działalność gospodarczą. Dlatego do 28 lutego w salonach niemieckiej marki trwają Dni Biznesu z nowym Combo Cargo. Zainteresowani tym autem, mogą m.in. odbyć jazdę próbną.

Reklama
Opel

Opel przygotował również ofertę zakupu skierowaną do przedsiębiorców. Wybrane modele Combo Cargo są teraz tańsze nawet o 24 tys. zł. Dodatkowo auto jest dostępne w programie wynajmu długoterminowego Opel Drive Plan (za 799 zł netto miesięcznie). Tym rozwiązaniem powinni zainteresować się właściciele firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Combo Cargo dla zapracowanych

Combo Cargo występuje w dwóch wariantach długości nadwozia - 4,40 m oraz w wersji XL (4,75 m). W odmianie XL może zabrać na pokład prawie tonę ładunku - mieszcząc obok siebie dwie europalety. Przedział towarowy w tej wersji oferuje od 3,8 do 4,4 m3. Maksymalna długość przewożonego gabarytu to 3440 mm.

Reklama

Producent przewidział, że Combo Cargo może pracować w najróżniejszych warunkach dlatego oferuje m.in. Pakiet Budowlanyauto z takim usprawnieniem jest podniesione o 30 mm i uzbrojone w osłonę silnika oraz wzmocnione zawieszanie. Ciekawym i użytecznym elementem wyposażenia może być wskaźnik przeciążenia – kierowca łatwo po naciśnięciu przycisku sprawdza, czy auto nie jest załadowane ponad miarę.

Opel / ROBERT BRYKALA

Funkcjonalność Combo można zwiększyć dzięki możliwościom konwersji. W ofercie właśnie debiutuje wariant Combo Cargo z zabudową izotermiczną, która jest dostępna dla obu wersji nadwozia – standardowej oraz XL – i posiada Atest Państwowego Zakładu Higieny (PZH). Niezależnie od nadwozia opcję tę można kupić za 7500 zł netto. Zabudowa izotermiczna to propozycja przede wszystkim dla użytkowników z branż takich jak spożywcza, hotelarska, restauracyjna, cateringowa czy medyczna.

Ceny nowego Combo Cargo – od 69 550 do 116 250 zł (1.5/130 KM automat).

Opel / ROBERT BRYKALA