BMW z Antonim Macierewiczem zderzyło się w Warszawie. Kierowca Żandarmerii Wojskowej pouczony przez policję

| Aktualizacja:

BMW Żandarmerii Wojskowej zderzyło się z Citroenem na jednym ze skrzyżowań w Warszawie. Autem ŻW podróżował były minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.

wróć do artykułu
  • ~Laszlo
    (2018-05-11 08:39)
    Przez niego PiS przegra wybory.
  • ~wiatr
    (2018-05-11 05:11)
    Kłamstwo, to dla Macierewicza rzecz powszechna. Kłamie, gdy tylko otworzy gębę. To kolejna kolizja z jego udziałem. Powinni go wozić furmanką.
  • ~Gugu
    (2018-05-11 01:23)
    Fake news.
  • ~wigraszek
    (2018-05-10 16:41)
    Maturzyści zadanie z matematyki:oblicz z jaką częstotliwością w ciągu roku rozwalają auta?
  • ~tak pytam
    (2018-05-10 16:41)
    a jakim prawem ten pan jeszcze wozi się autem żandarmerii wojskowej?
  • ~Lotnik
    (2018-05-10 16:36)
    Ile pieniędzy kosztują nas wyczyny szurniętego Antka?Kwoty idą w miliardy nie licząc strat wizerunkowych Kraju, Polskiej Armii i inne straty.Mimo,że nie jest ministrem rozbija się samolotami,samochodami i wypłaca sobie i innym z tej niby Komisji górę kasy.Myślę ,że to wszystko powinien pokryć PiS i Kaczyński poprzez sprzedaż jego spółek z Nowogrodzkiej i kasę z licytacji zwrócić do Skarbu Państwa
  • ~Henmed
    (2018-05-10 15:16)
    Nie wozić wariata limuzyna tylko na ***** furmanka
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2018-05-10 15:04)
    Znowu zaprezentował postawę "ucieczkową".
  • ~Michał Kozak
    (2018-05-10 14:34)
    Przecież "ten oszołom dalej rozbija się szaro-gęsi za "nasze-podatników pieniądze.Dokąd to będzie trwało?
  • ~wspierający wośp
    (2018-05-10 14:17)
    Cześć wam kombinatorzy z auto.dziennik wspaniale zniekształcacie właściwy obraz wypowiedzi. Przysługuje wam nagroda ALBON.
  • ~ajron majdan
    (2018-05-10 14:03)
    ...zmieścisz się, śmiało....
  • ~wspierający wośp
    (2018-05-10 13:58)
    Najwięcej wypowiada się tutaj WSI-owych, którzy też w wielu przypadkach są organizatorami takich "stłuczek". To jasne nawet w pochmurny dzień!
  • ~warszawiak
    (2018-05-10 13:31)
    na wszystkich portalach ten sam błąd czyli bezmyślne przepisywanie Redachtory ! w Warszawie nie ma skrzyżowania Elbląskiej i Powązkowskiej
  • ~vincent vega
    (2018-05-10 13:24)
    Znowu niedostosowanie się świata do widzi-mi-się pisowskiej pseudo-elity? Z jakiej paki ta osoba podrózuje służbowym samochodem ŻW???
  • ~Jaja kacze
    (2018-05-10 13:03)
    To w koncu ten ramol frunal w samolocie,czy plynal statkiem ?.Samochod ma siedzenia umocowane do podlogi .
  • ~oj
    (2018-05-10 12:15)
    Dlaczego poseł Macierewicz ma do dyspozycji limuzyny Żandarmerii Woskowej? Kto rządzi polską armią, minister obrony, prezydent, czy szara eminencja na usługach Moskwy?
  • ~Jezus Kowalski
    (2018-05-10 12:14)
    Najlepiej się rozbijać za nie swoje , a jeszcze lepiej za niczyje czyli państwowe, ile on już tych samochodów porozbijał , wstyd i brak przyzwoitości, ale caly czas dążymy do prawdy oczywiście tej smolenskiej.
  • ~Norton
    (2018-05-10 12:13)
    Staruszek Macierewicz (70 lat) powinien "kwitnąć" na emeryturze a nie pętać się sluzbowymi autami po kraju za budżetowe moniaki. Nic to,że jest viceprzewodniczącym partyjki o ambitnej nazwie Prawo i Sprawiedliwośc; sprawiedliwie będzie,kiedy skończy się ten kiepski teatr Macierewicza. Wstyd.
  • ~Maniel
    (2018-05-10 12:07)
    Za taka drobna stluczke to swego czasu kolegium mialem a nie jakies tam kumplowskie pouczenie
  • ~Antek Policmajster