Do naprawy, na złom czy na badania do Niemiec. Co dalej z rozbitym audi premier Szydło?

| Aktualizacja:

Zdjęcia opancerzonego audi A8 L Security rozbitego w wypadku w Oświęcimiu obiegły media. Sprawdziliśmy, co teraz dzieje się z roztrzaskaną na drzewie limuzyną i czy możliwa jest jej naprawa. A może auto trafi na złom?

wróć do artykułu
  • ~mariusz
    (2017-02-14 06:38)
    i ani słowa o akcji anty terrorystów w Niemczech na stronie der Dziennika? tylko o jakichś bzdurach typu rozbite auto na samej czołówce widać wiadomości macie wybiórcze i mocno filtrowane
  • ~Gsc
    (2017-02-14 06:53)
    Zeby PISuary wozili swe d........ niemieckimi samochodami, to szczyt chamstwa!
  • ~marks_
    (2017-02-14 07:26)
    czy jakikolwiek ekspert, może być parówkowo/puszkowy, widział kiedykolwiek tak skasowane auto przy prędkości 50km/h ??? dodam tylko, że jeszcze miał parę metrów na hamowanie, więc najwyżej 30km/h. tylko poważne odpowiedzi proszę.
  • ~mariusz
    (2017-02-14 08:22)
    moja krewna kiedyś przy szybkości spacerowej wjechała do rowu odwadniającego.przód auta wyglądał "tragicznie", a szybkość była rzędu około 20 km /h. auto zostało naprawione -wymiana osłony zderzaka, wyprostowanie maski silnika i inne drobne. Tak na poważnie, czy der dziennikowcy ogladali testy zderzeniowe różnych marek aut.tam przy w sumie podobnych szybkościach około 50,60 km/h, przy zderzeniu z trwałą czołową przeszkodą auta testowe są ROZTRZASKANE. a propos od ręki kupuję to ROZTRZASKANE ???????????? AUDI
  • ~Cezary G
    (2017-02-14 09:13)
    Ale czy na masce auta nie ma przypadkiem śladów trotylu ??
  • ~cep prawdy
    (2017-02-14 09:36)
    Oddać szwabom ten szajs za darmo ! Niech się naucza robić pancerne auta!
  • ~zomo
    (2017-02-14 10:25)
    "To audi trafi na złom, a z nim miliony złotych" - Dziewulski to jest tępy komunistyczny milicjant , czy ten baran wie ile kosztuje taki samochód ? , o jakich milionach on mówi ? . Dziewulski - demencję się leczy !!!
  • ~emeryt rozbawiony dobrą zmianą
    (2017-02-14 11:11)
    kupią nowe auto za nasze pieniądze albo premier będzie miała nowy helikopter! tylko przedtem obok jej posesji wybuduje się lądowisko i za całość będziemy płacić drożej!
  • ~coola
    (2017-02-14 11:25)
    Podobno kolumna p.Szydlo poruszała się z prędkością 50-60 km/h. Tak orzekli biegli. Jakim cudem to pancerne audi tak wygląda po zderzeniu z drzewem? Tym bardziej że kierowca prawdopodobnie depnął hamulec, więc prędkość była mniejsza, powiedzmy 40. Czyli gdyby nie było pancerne to by się rozpadło? Na budziku było minimum 80, a pancerność jest chyba jedynie na rachunku za ten samochód.
  • ~buldog
    (2017-02-14 11:26)
    dojna zmiana kosztuje... to nie wiedziałeś o tym, przed wyborami, wyborco PIS ? ha ha ha
  • ~Lol
    (2017-02-14 12:50)
    Wkrótce bedzie mozna gonznaleźc do sprzedania w internecie, jsko bezwypadkowy oczywiscie.
  • ~Kontemplyta
    (2017-02-14 13:22)
    A mało to jest samochodów w komisach po tzw. "Wielkim Dzwonie"? Blacharze pod Warszawą już zacierają ręce. Ja to bym się martwił złamaniami pracownika BOR-u...w końcu to tylko kupa metalu ubezpieczona w ramach AC.
  • ~mdk
    (2017-02-14 14:02)
    Po tym co przeczytałem można dojść do wniosku, że auta rządowe nie są ubezpieczone... Szkoda słów na takich "ekspertów"
  • ~TTT
    (2017-02-14 14:38)
    się wyklepie, polakieruje i pójdzie jako nieśmigana nówka od 1-go właściciela :-))))
  • ~Bartek .
    (2017-02-14 17:55)
    Auto na pewno ubezpieczone i za ewentualną naprawę zapłaci ubezpieczyciel .Albo dostana nowe .
  • ~Co by tu jeszcze spiep..yć, co by tu spiep..yć !
    (2017-02-14 18:06)
    Pisowcy czytają tylko tytuły i breszą na J. Dziwulskiego za wycenę audi. Poniżej są dane producenta. "Samochód, którym podróżowała premier Szydło, to pancerne Audi A8 L Security z 2016 roku. Niemiecki producent podkreśla, że to najbezpieczniejsze audi wszech czasów. Pojazd odpowiada kryteriom klasy VR 9 - najsurowszym wymogom obowiązującym obecnie na rynku limuzyn opancerzonych. Cena? Od 2 mln zł."
  • ~Temat wypadku Pani Premier
    (2017-02-14 18:55)
    to typowa padlina dla ubogich duchem proletariuszy umysłowych o profilu "intelektualnym" hieny połączonych w bratnim uścisku wielkiego brata Sorosa!
  • ~Dziewulskiego od dawna trzęsie medialna zazdrość!
    (2017-02-14 18:56)
    - A dlaczego? - Ano dlatego, że taki na przykład Siemoniak - były kierowca Tuska - został ministrem Obrony Narodowej - bo ma MON w nazwisku, a Tuska to strasznie rajcowało i nominację SieMONiaka uznał za doskonały żart POlityczny! +++ Janicki - to też były szofer - a dorobił się dwóch gwiazdek generalskich! +++ O pozycji Mnietka w histori RP nie ma się co rozwodzić! --------- Więc wygląda na to, że tylko Dziewulskiemu się nie POwiodło!
  • ~Maliniak
    (2017-02-14 19:32)
    Sprzedac kolekcjonerom jako szmelc !!!! Bezwarosciowa niemiecka konstrukcja sprzedac frajerom z RP . TAK samo jak latali zlomami tak samo jezdza pseudo autami. Moze mialo ukryty sensor uruchamiany zdalnie i samochod mial odleciec. Tylko drzewo przszkodzilo. Wyroslo za .... szybko ... za szyba
  • ~monika
    (2017-02-14 20:36)
    No jak to co zrobic z tym gratem oddac rosji albo niech producent oddaje forse szkopy albo amerykanie..toc to zamach oswiecimski..ale sie narobilo..oddac wrak dranie zrobimy sobie pomnik !!

Może zainteresować Cię też: