Hołowczyc kontra policja: Nazwał mnie gnojem i używał słów na "k". To jest na WIDEO

| Aktualizacja:

Krzysztof Hołowczyc kontra policja. Drogówka z Mławy twierdzi, że słynny kierowca drastycznie przekroczył dozwoloną prędkość. Rajdowiec mandatu nie przyjął i sprawa trafiła do sądu. Rozprawę utajniono. Powód? Zupełnie inny niż podała policja.

wróć do artykułu
  • ~Geerkoto
    (2015-03-06 20:26)
    Około trzech lat temu na DK1 kierujący czarnym Oplem Vectrą usiłował mnie zmusić do przekroczenia dozwolonej prędkości dojeżdżając do mnie na odległość kilku metrów przy prędkości pojazdów ok 100km/h i hamując w ostatniej chwili. Kiedy zamiast przyspieszyć zwolniłem i odsunąłem się w pierwszą wolną lukę na prawym pasie, Opel zrównał się ze mną i jechał tak przez kilkanaście sekund, podczas gdy dwaj znajdujący się w środku policjanci stroili do mnie miny, po czym Vectra gwałtownie przyspieszyła i oddaliła się, znacznie przekraczając dozwoloną prędkość, mimo że nie była pojazdem uprzywilejowanym. Wnioski niech każdy wyciągnie sam.
  • ~klm
    (2015-03-06 20:43)
    spokojnie 204 km/h jechała policja za nim on jechał ok 95/105 km/h przed nimi :))
  • ~bori
    (2015-03-06 20:29)
    Co są równi o równi i równiejsi? Videorejestrator służy do badania prędkości. Jest stosowany od dawna dla wszystkich obywateli.Więc niech Hołowczyc nie udaje głupa że jest to nieprawidłowy pomiar prędkości.Za taką "popisową" jazdę 23 letni kierowca dostał karę grzywny w wysokości 3.000 zł oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych w ruchu lądowym na okres 2.DLA PIRATÓW DROGOWYCH NIE MOŻE BYĆ POBŁAŻANIA !!! DZIĘKI TAKIM GINĄ LUDZIE!!! DLA PIRATA HOŁOWCZYCA NIE MOŻE BYĆ TARYFY ULGOWEJ!!!
  • ~kierowca
    (2015-03-06 19:48)
    Mnie martwi to co opowiadają o utajnieniu,zwalając prośbę o utajnienie. Przecież sąd powinien podać na czyją prośbę utajnił i powód. Jeżeli sąd utajnił by społeczeństwo nie usłyszało jak mówi Hołowczyc, nie poprawnie zachowującego się policjanta to jest nie do przyjęcia i policjant powinienponieść konsekwencje.
  • ~qaz
    (2015-03-06 23:39)
    a może Chołek mówi prawdę. zastanowiliście się zamiast znienawidzać? (dla tych co nie rozumieją tego słowa piszę "hejtować"). miałem różne przygody z policją i na podstawie tychże spotkań jestem skłonny uwierzyć Chołowczycowi
  • ~Precz z TVN!
    (2015-03-06 20:52)
    a ja jak dostalem mandat to zadna gazeta nie byla tym zainteresowana.. co to za obyczaje???
  • ~hellis
    (2015-03-06 20:08)
    człowiek z klasą zapłaciłby mandat z klasą, burak awanturuje się. Nie ma usprawiedliwienia dla celebryty bez klasy
  • ~Gosc
    (2015-03-06 20:32)
    Zabrac mu prawko!!! Mysli ze jak sie pokazuje w telewizorze to mu wszystko wolno?! Gwiazdor za 114. Mistrz kierownicy, żalosny,i bez honoru.
  • ~hołek pierdołek
    (2015-03-08 14:05)
    Jaśnie panie Hołowczyc pojedź do Finlandii i tam przekrocz prędkość tam z jaśnie panem nie będą się pier dolić
  • ~Kierowca.
    (2015-03-06 20:30)
    Zabrac Ch...i prawko!!! Mysli ze jak sie pokazuje w telewizorze to mu wszystko wolno?! Gwiazdor za 114. Mistrz kierownicy, żalosny,i bez honoru.
  • ~mjet
    (2015-05-10 07:14)
    Hołowczyc, kończ wstydu oszczędż!
  • ~weryt
    (2015-03-08 14:21)
    Nie ma co bronić pana Hołowczyca sam przejazd obok zaparkowanego radiowozu wszystko tłumaczy i tu nie trzeba tęgiego umysłu aby powiedzieć, że Hołowczyc znacznie przekroczył prędkość dopuszczalną. A teraz pewnie prawnicy będą kłócić się o 10km/h i udowadniać, że jechał tam 70km/h co jest kpiną. Panie Hołowczyc trzeba uderzyć się w pierś i przyznać do winy.
  • ~jarek
    (2015-03-08 19:17)
    Przykre, sam kierowca, pan Krzysztof H. w pierwszych słowach przyznał się, ponadto jak wcześniej ktoś tu stwierdził, można tego pana wyliczyć i klatka po klatce, jak przemyka obok radiowozu, oraz z odległości między punktami a czasem przejazdu. Utajnienie procesu to już dziadostwo, poza tym pan H. jeżeli się nie stawił na którąś z rozpraw, sąd powinien wydać wyrok zaocznie. To My płacimy za ich pracę. Dodam jeszcze, że tak jak ktoś wcześniej stwierdził, pan H. oraz znany pan Z. powinni występować w programie <drogowi zabójcy>
  • ~były fan
    (2015-03-16 22:06)
    Hołowczyc nie masz honoru wstydziłbyś się jeszcze grać głupa w reklamach jak cię nie wstyd brak h...
  • ~dggtgt
    (2015-03-11 15:58)
    Dziwi mnie że hołkowi prawa jazdy nie zabrali a jakbym to ja jechał z taką prędkością to od razu prawo jazdy bym stracił.
  • ~dan
    (2015-03-07 22:37)
    Panie Hołowczyc... chciałbym zobaczyć pana wyskakującego z auta podczas kontroli w innym kraju. Leżałbyś pan na ziemi z zębami w asfalcie. Druga sprawa, jedne z pierwszych słów "dostanę pierwszy mandat od 20lat". Więc był pan świadomy tego, że popełnił wykroczenie, a potem w tv opowiadasz, że jechałeś 90km/h? Kto tu kręci?
  • ~Domestos
    (2015-08-12 19:28)
    szczury w mundurach ! Niech wyzdycha ta parszywa swołocz. Każdy powinien mieć prawo bezkarnego strzelania do nich jeden dzień w roku.
  • ~wielki rajdowiec za dychę
    (2015-03-08 14:27)
    Nie lubię policji ,ale jak ty jeździsz 200 na godzinę (i wielokrotnie miałeś to darowane) to jesteś gnojkiem i Q )
  • ~zbyszek
    (2015-03-07 11:17)
    a ja mysle ze temu pseudo rajdowcowi sodowa uderzyla do glowy.nalezy na rok zabrac mu prawo jazdy i dolozyc rok pierdla w zawieszeniu na dwa lata.to powinno go ostudzic
  • ~rodak
    (2015-03-07 15:31)
    (OBIEKTYWNA PRAWDA STRASZNIE PALI2015-03-07 15:03) módl się o zdrowie(jeśli w ogóle jesteś wierzącym,ą) , bo o rozm jest za późno.
    twierdzę , że jesteś prowokatorem i tępym bezmózgowcem!