Hołowczyc kontra policja: Nazwał mnie gnojem i używał słów na "k". To jest na WIDEO

| Aktualizacja:

Krzysztof Hołowczyc kontra policja. Drogówka z Mławy twierdzi, że słynny kierowca drastycznie przekroczył dozwoloną prędkość. Rajdowiec mandatu nie przyjął i sprawa trafiła do sądu. Rozprawę utajniono. Powód? Zupełnie inny niż podała policja.

wróć do artykułu
  • ~tele-wic
    (2015-03-06 13:46)
    Ten radar policjanci podrasowali na wzór policjantów z Królowego Mostu - patrz film "U Pana Boga w ogródku" Jacka Bromskiego. Także pokazywał o 50% większą szybkość niż w rzeczywistości.
    Dlatego sąd utajnił rozprawę, aby nie kompromitować tzw. policji drogowej.
  • ~gosc
    (2015-03-06 14:05)
    Poparl Bredzislawa to mu wybacza
  • ~ministra sportu
    (2015-03-06 14:10)
    no i tak jest hołowczyć jest gnojem!!!
  • ~Hajmdal
    (2015-03-06 14:13)
    "aby nie kompromitować tzw. policji drogowe"j??? jakby było co kompromitować...
  • ~hmm
    (2015-03-06 14:13)
    dziwne ale już od dłuższego już czas nie wierzę celebrytom z PO.
  • ~vh
    (2015-03-06 14:26)
    Policja w Polsce blednie mierzy predkosc wideorejestratorem - pomiar dokonywany jest na dystansie 100m bez uzycia fotometri a wiec obarczony subiektywna ocena dystansu przez policjanta (tak naprawde wideorejestrator mierzy predkosc pojazdu policyjnego a pomiar predkosci pojazdu poprzedzjacego radiowoz dokonywany jest posrednio przez obserwacje/utrzymywanie stalego dystansu).
    Za granica Polski policja mierzac widerejestratorem dokonuje usrednionego pomiaru na znacznie dluzszym dystansie - od 1000 do nawet 3000 metrow - blad pomiaru jest wiec z definicji zmniejszony miedzy 10 a 30 razy.
    Policja powinna przeszkolic funkcjonariuszy a tak sie nie dzieje z nieznanych mi powodow...
  • ~Bredzisław
    (2015-03-06 14:48)
    Jak zwykle przemądrzalcy z PO po uruchomieniu agencji PR maja rację. Proszę mi przypomnieć jaki minister nakazał zwiększenie dochodów z mandatów m.in. za przekroczenie prędkości. Chyba był to minister z PO. Więc nie się pan rajdowiec nie mądrzy teraz tylko z pretensją do kolegów z PO niech idzie.
  • ~Ewa
    (2015-03-06 14:52)
    Może mu zniknie debilny uśmiech z twarzy
  • ~17mw
    (2015-03-06 15:42)
    Bredzisz! Gdybyś miał honor to byś zapłacił i przeprosił,można mieć chwilę słabości,ale panisko bedzie płaciło un mo chody i nie mósi nic .No.
  • ~user
    (2015-03-06 16:04)
    nie po to hołowczyc wsiada do GT-Ra by jeździć 50 - 90 km/h !!! :D
  • ~Ppp
    (2015-03-06 16:05)
    Obejżałem, wywiad z panem Hołowczycem i odnoszę wrażenie, że policjanci mają szansę odebrać zdrową nauczkę – mają do czynienia z zawodowcem, który wie, co mówi.
    Nie zmienia to faktu, że mogą wygrać w pierwszej instancji, jak sąd uwierzy nie tym, co trzeba. W drugiej powinien się obronić.
    Hołek – trzymaj się mocno!
    Pozdrawiam.
  • ~dziwny
    (2015-03-06 16:07)
    Wszystko O.K. tylko dlaczego pan H. stawił się dopiero na 4 rozprawę?. Czyżby znowu drzewa?.
  • ~kola
    (2015-03-06 16:20)
    Panie Hołowczyc!!! myślałem że jest pan mężczyzną i ma pan jaja!!
    Niestety!!
    Interesuję się motoryzacją, i byłem pańskim fanem!!
  • ~Chans 23
    (2015-03-06 16:53)
    Oglądając ten film mam wrażenie, że to jednak Hołowczyc ma rację. Rejestrator pokazuje 200, gdy auta Hołowczyca jeszcze nie widać, gdy radiowóz się do niego zbliża, to prędkość gwałtownie maleje. Gliniarska ambicja, czy ktoś im zapłacił? Dla mnie to trochę podejrzane. Pewnie w jakichś przepisach tak jest, że jak pokazuje 200, to jest 200.
  • ~kibic Hołka
    (2015-03-06 17:09)
    na pewno jechał szybko., ale 200km/h tego mu raczej nie udowodnią. Dodatkowo jakieś wypowiedzi policjantów i sąd ma problem. Ma prawo do odmowy mandatu wiec to zrobił i już.Są policjanci i ludzie którzy zjawili sie w policji przypadkiem, może właśnie trafił na tych drugich. Policja jest od tego zeby pilnowac, jeśli myśleli że się przy nim popisza to zapewne źle trafili.(jeśli jest to nagrane)
  • ~aaa
    (2015-03-06 17:36)
    brawa dla policjanta że nie uległ urokowi Huiowczyca . pseudo celebrytom już całkiem poprzewracało się w diipie
  • ~ass