Zmarł mąż ciężarnej kobiety zabitej przez pijanego kierowcę pod Wejherowem

| Aktualizacja:

W gdańskim szpitalu zmarł mąż kobiety, która zginęła w wypadku pod Wejherowem spowodowanym przez pijanego kierowcę. Kobieta była w siódmym miesiącu ciąży.

wróć do artykułu
 • ~Logik
  (2014-09-17 13:49)
  Po alkoholu czy bez różnicy to nie robi. Tego typu sprawy nie powinny być też rozstrzygane jako "spowodowanie śmierci" tylko nieumyślne zabójstwo 3 osób czyli jakieś 25 latek.
 • ~Wiesioi 13 syf na PO
  (2014-09-17 14:35)
  Wraz z tym bandziorem domagam się zamknięcia sędziów orzekających w poprzednich sprawach o pijacką jazdę tego skur*wysyna bydlaka człekokształtnego. Mam prawo tego żądać jako obywatel RP żeby sędziowie też odpowiadali za tego rodzaju sytuacje a nie tylko sprzyjali rządzącej Partii Oszustów (PO)
 • ~bolek
  (2014-09-17 15:12)
  Popieram Wiesia. Winni są sędziowie! Przecież już po drugim razie wiadomo było że gość nic sobie nie robi z wyroków zatrzymania prawa jazdy. Jeśli wiezienia są przeładowane to alkoholowemu recydywiście, zamiennikiem powinna być wysoka kara materialna lub konfiskata samochodu cholernemu żulowi
 • ~Polak
  (2014-09-17 15:43)
  /Logiku/ to jak powinny być rozstrzygane sprawy ,odmowy leczenia bo za stary,bo nie rokujący,bo ma raka to szkoda na leczenie pieniędzy.Takich spraw w tym łajdackim kraju są miliony,to siedzicie cicho,ale jak stał się wypadek,powtarzam wypadek,to drzecie papy po niebiosa.Tego łobuza co spowodował ten wypadek wcale nie bronię,tylko patrz obiektywnie na wszystko co Cię otacza,a w szczególności na łajdactwa rządzących.Z powodu samobójstw ,w Polsce ginie dwa razy tyle istnień ludzkich ,niżw wypadkach drogowych? A jaka jest tego przyczyna to sobie odpowiedz.

Może zainteresować Cię też: