Prowokacja DGP. Jeden telefon do straży miejskiej i poseł nie płaci mandatu

| Aktualizacja:

Czy posłowie płacą mandaty? Dziennikarze DGP przeprowadzili prowokację. Wystarczył jeden telefon do straży miejskiej, by uczynny funkcjonariusz natychmiast zgodził się anulować mandat. "Wystarczy potwierdzenie immunitetu i kończymy" - stwierdził.

wróć do artykułu
  • ~bolo
    (2013-01-09 06:38)
    Bo to jest tak jak ten premierzyna POwiedział, to jest państwo prawa! ha ahaa aha ha aha aha aha ha aha aha ha ahaahha ahahaha
  • ~JanosiK2034
    (2013-01-09 06:43)
    należy detonować lub uszkadzać fotoradary i będzie po problemie.
  • ~juras
    (2013-01-09 06:58)
    Kraj skorumpowany do szpiku kosci,straznicy miejscy,policja,prokuratura,wszystko na uslugach <lepiej ustawienych>,dokad to nas zaprowadzi p.Premierze?
  • ~Genitaliusz
    (2013-01-09 07:13)
    państwo prawa
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-01-09 07:13)
    Pamietacie biskupa ktory za wypisanie mandatu zgnoil policjanta do tego stopnia ze policjant stracil prace...!!!
    To byla koscielna katolicka milosc blizniego !!!

    Tajemnica Wiary :
    zloto euro i dullary !!
  • ~plankton
    (2013-01-09 07:14)
    Fajne.
    Jak Kacvzyński jechał z kierowcą przez Biały Bór 68 km/h to sprzedali fotkę z fotoradaru do tabloidów.
    Ale POsłom to mandaty anulują.
  • ~ja ja
    (2013-01-09 07:16)
    wszystkiemu winny pis , a szczegolnie bulterier kurski !!!
  • ~parasolka
    (2013-01-09 07:19)
    Ludzie czy wy jeszcze nie mozecie zrozumiec,że ten rząd to wielkie oszustwo i złodziejstwo? To są same buraki ,nie obrażając tych uprawnych.
  • ~wwwwwwwwwwww
    (2013-01-09 07:21)
    To nie korupcja tylko zastraszenie policjantów i strażników. Oni nawet złotówki nie dostana od posła. To presja przełożonych na podwładnych.
  • ~parasolka
    (2013-01-09 07:23)
    Panie Premierze przestań klamać to może reszta się podporządkuje!
    Panstwo prawa ha ha ha ha ha obłuda Tuska
  • ~scyzor
    (2013-01-09 07:24)
    „Z was się śmieję, z was ! Z całego społeczeństwa, z wszystkich kochanych rodaków ! (...) Otóż oświadczam wam, że wasz mąż stanu i płemieł (...) wasz wielki człowiek, (...) to zwykły oszust, co was za nos wodzi, to sprytny łajdak, fałszerz i jednocześnie kompletny kretyn ! Idiota niemający zielonego pojęcia nie tylko o ekonomii, lecz o ortografii. To cham, bez cienia kindersztuby, bez najmniejszego okrzesania ! Przyjrzyjcie się jego (..) prostackim manierom ! Skończony tuman, kompletne zero ! (...) Wulgarna figura spod ciemnej gwiazdy, o moralności rzezimieszka. (...) To wy wywindowaliście to bydle na piedestał ! „

    A. Dołęga-Mostowicz: "Kariera Nikodema Dyzmy"
  • ~condonek T.
    (2013-01-09 07:25)
    Należymy do najbiedniejszych nacji w Unii Europejskiej - alarmuje "Rzeczpospolita". Polacy są zamożniejsi tylko od trzech państw. Pół roku temu wyprzedzaliśmy cztery kraje.
    Poziom zamożności w Polsce, czyli PKB w przeliczeniu na jednego mieszkańca z uwzględnieniem parytetu siły nabywczej wyniósł 64 proc. unijnej średniej - podał Eurostat.

    Gorzej jest tylko na Łotwie (58 proc.), w Rumunii (49 proc.) i Bułgarii (46 proc.). W 2011 roku wyprzedzaliśmy także Litwę. Teraz jednak nasi sąsiedzi skoczyli do 66 proc. średniej.
  • ~condonek
    (2013-01-09 07:26)
    Moje wotum ufności! tak - jestem młody, mam 30 lat. Wiem, że Polska to kraj gdzie można wiele osiągnąć nie mając układów i znajomości. Ja np. od 8 lat pracuję w państwowej firmie. Wiedzie mi się całkiem OK. Nie wyjechałem jak inni moi koledzy za granicę do pracy, bo wiem, że w Polsce można wiele osiągnąć. Ja po 8 latach pracy mam już odłożone na koncie 9 tys. złotych. Zastanawiam sie teraz, co z tym przecież niezłym kapitałem zrobić. Myślałem o jakimś salonie obuwniczym w galerii lub restauracji w centrum miasta. Kwota jest jak dla mnie całkiem spora (w końcu to uczciwie zbierałem ją całe swoje życie). Może i mogłem odłożyć nieco więcej, ale ja kocham podróże i dużo pieniędzy wydaję na ten cel. Już dwa razy z zakładem pracy byliśmy w Stoczni Gdańskiej. Wielkie przeżycie mówię wam. Fantastyczna też była dwudniowa wycieczka na tamę na Wiśle we Włocławku. Szum niczym na wodospadzie Niagara. Nawet kupiłem sobie tam fajną pamiątkę. Dwa słoiki z wodą. Jeden z wodą przed tamą, a drugi słoik z wodą za tamą. Fajna sprawa, polecam . W Polsce wcale nie potrzeba mieć "pleców" żeby dobrze żyć. Właśnie spłacam ostatnią ratę za komputer. Będzie już mój na 100%. Kupiłem go 4 lata temu. Ma jeszcze całkiem niezłą konfigurację... tylko te 1 GB ram-u. Ale to nie jest duży problem bo można dokupić. Ostatnio na mieście byłem zobaczyć co można taniej dostać na wyprzedaży. Spotkałem kumpli którzy wyjechali za granicę. Trochę opowiadali o samochodach, pieniądzach, ale chyba ich trochę poniosła fantazja. Nawet byli przy kasie bo postawili piwo. Ja żeby nie być gorszy to też postawiłem. Dobrze, że miałem właśnie przy sobie tą stówkę na ostatnią ratę za kompa, bo inaczej był by przypał, że nie mam kasy. Ale ja większej gotówki przy sobie nigdy nie noszę. Wiecie przecież sami jak jest. Za 5 zł to mogą człowieka zabić i okraść. Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy wierzą, że w Polsce fajnie jest i warto tu żyć
  • ~harry
    (2013-01-09 07:33)
    Proponuję aby przepisy uchwalone przez naszych posłów w pierwszym roku obowiązywały tylko ich samych a po roku pozostałych obywateli.I bez żadnych immunitettów
  • ~al
    (2013-01-09 07:35)
    Trzeba tych sk***eli wyrzucić na zbity pysk
  • ~saper
    (2013-01-09 07:41)
    "..marszałek sejmu Ewa Kopacz 'zapowiedziała', że parlamentarzyści 'powinni regulować' mandaty..." - co za bełkot!!!
  • ~scyzor
    (2013-01-09 07:49)
    ROK 2012 i sukcesy rządu!!!
    ZUS na wypłaty emerytur pożyczył dwa miesiące temu 2 miliardy od PKO BP -(odnawialny kredyt obrotowy)
    496 zł realna średnia renta netto.
    1460 zł realna średnia emerytura netto – a najczęściej wypłacana 880 zł
    1.520 zł – realna najczęściej wypłacana płaca netto – a przeciętne
    miesięczne wynagrodzenie brutto w sektorze przedsiębiorstw: 3781 zł, czyli ok 2500 zł netto.
    1 700 000 – osób – nie objętych ubezpieczeniem medycznym.
    5 000 000 – bezrobotnych bez prawa do zasiłku – poza rejestrem – (w tej grupie są emigranci, pracujący na czarno itp.)
    2 058 100 – bezrobotnych pobierających średni zasiłek 551zł netto.
    320 000 – bezdomnych.
    2 000 000 – emigrantów wyjazdy w latach – 2007–2012r.
    370 000 – dzieci niedożywionych.
    93% – przedsiębiorstw państwowych „sprywatyzowanych” – zlikwidowanych – jeśli liczyć od 1989r.
    4 600 – zlikwidowanych placówek oświatowych szkoły, przedszkola, żłobki.
    100.000 nowych urzędników w latach 2007-2012r.
    56 000 – samochodów służbowych -dla naczelników, dyrektorów, krawaciarzy itp.
    4–5 – m-cy średni czas oczekiwania na wizytę u spec. lekarza!
    Najdroższe w Europie autostrady i najdroższe opłaty za przejazd nimi – możliwe.
    Jedna z najdroższych energii elektrycznych w Europie.
    Najdroższe ceny za gaz w Unii.
    Jedne z najwyższych prowizji bankowych i najwyższy w UE % na pożyczki.
    Jedne z najdroższych w Europie opłat za Internet i połączenia telefoniczne.
    Najwyższe opłaty za naukę i przedszkola
    POLSKO ,dokąd zdążasz i kto Cię prowadzi?
  • ~rep
    (2013-01-09 07:50)
    IV RP niestety tylko mówiła, że nie bedzie równych i równiejszych i nie zlikwidowała takich przywilejów - szkoda.
  • ~na nich hurrrraaa husario
    (2013-01-09 08:05)
    Czas wyprzec uklad po pis sld psl rp - koniec czerw9nych betonowych mord. Dość.
  • ~DAV
    (2013-01-09 08:13)
    Na naszą publikację zareagował minister transportu Sławomir Nowak. Zadeklarował, że w każdym przypadku zostanie skierowany wniosek o ukaranie. Również marszałek sejmu Ewa Kopacz zapowiedziała, że parlamentarzyści powinni regulować mandaty.

    Akurat dwie prwdomowne osobys sie wypowiedzialy - nic tylko uwierzyc, ze tak bedzie - klamcy z PO !!!