Pijany ksiądz odjeżdża bez płacenia za paliwo. Policji dostało się po pościgu

| Aktualizacja:

Proboszcz z Chojnic w tarapatach. Po zatankowaniu paliwa do samochodu nakłonił kierowcę do grzechu i obaj uciekli ze stacji bez płacenia. Kiedy policja zatrzymała auto z księdzem na pokładzie, rozpętało się piekło…

wróć do artykułu
  • ~ministrant
    (2013-01-02 12:55)
    Kościół to prawdziwa komuna.Oni tylko robią ludziom wodę z mózgu i wyłudzają psychologicznie wszystko co tylko jest możliwe a głupi katolik w to wierzy.Normalny człowiek co rozumie Pismo Święte nie będzie wierzył zakłamanym księżulom.Ale ciemnota i tak wierzy w księży a nie w Boga i to jest smutna ale prawdziwa prawda.Uczciwy ksiądz to jeden na tysiąc-może? a reszta to oszuści,geje,alfonsi,kochankowie,kombinatorzy itp itd.
  • ~rob
    (2013-01-02 12:56)
    To tylko człowiek przecież i jak każdego człowieka sąd osądzi zgodnie z prawem. Proste. I tak w tym zawodzie jest najmniej przestępców
  • ~rydzio
    (2013-01-02 12:56)
    Ukarać kierowcę. Policjantów również. Okupant ma prawo brać od podbitego ludu co mu się podoba. Chcieli klechistanu niech mają. Konkordat wyraźnie informuje kto jest władcą a kto poddanym.
  • ~"realista"
    (2013-01-02 13:01)
    Dajcie w końcu księżom święty spokój.
    Matematycznie to wynosi 100 tys. do dziesięciu duchownych którzy pomylili się z powołaniem .
    Chyba że jest ich więcej !!!
  • ~"realista"
    (2013-01-02 13:07)
    Przepraszam Wszystkich księży w Polsce jest 22 tys
  • ~jacóś
    (2013-01-02 13:10)
    Co wy znowu!Przecież już raz ojciec Rydzyk powiedział,że jeden koniaczek to nie grzech.
  • ~melon
    (2013-01-02 13:11)
    Procent pijanych księży i tak jest mniejszy /// do idiotów w internecie . A za wykroczenie i tak będzie kara.HEJ
  • ~ale o co chodzi, o co chodzi ?
    (2013-01-02 13:15)
    Skromny jak patriarcha Cyryl

    Na koniec 2012 r. patriarcha Moskwy i Wszechrusi Cyryl I na konferencji biskupów prawosławnych apelował do duchownych o rezygnację z luksusowych samochodów. Cyryl zareagował tym samym na kpiny internautów z wystawnego życia popów i ich zamiłowania do drogich aut.

    Zeszły rok obfitował w skandale z udziałem prawosławnych duchownych. Niektóre z nich otarły się o kryminał. 14 sierpnia w Moskwie doszło do poważnego wypadku samochodowego. Sportowe bmw na dyplomatycznych tablicach Malty należało do o. Tymofieja, 38-letniego proboszcza jednej z moskiewskich cerkwi. Samochodem kierował sam o. Tymofiej, który według zeznań świadka, był pod wpływem środków odurzających. Dwa dni później inny przedstawiciel Cerkwi, 26-letni o. Ilia, potrącił terenowym mercedesem pięć osób. Dwie ofiary zmarły, trzy poważnie ranne trafiły do szpitala, a o. Ilia zbiegł z miejsca wypadku.
  • ~ciach
    (2013-01-02 13:18)
    Ksiądz był pasażerem, mógł być pijany - oto katolicka moralność
  • ~teod
    (2013-01-02 13:20)
    "Ksiądz był pasażerem, mógł być pijany" - ten rzecznik to ma łeb. Jak przyłapią księdza ma ministrancie, to powie, że to było po pracy
  • ~czytacz
    (2013-01-02 13:28)
    No cóż, komentarze są tu zbędne. Ten pan w takim stanie i w takim czasie to tylko pan w sukience i musi odpowiadać za swoją arogancję tak jak każdy, ale pod warunkiem, że ta relacja jest prawdziwa! Bo może sie okazać, że znowu ktoś zadzwonił do redakcji i zmieniono tekst.
  • ~wigraszek
    (2013-01-02 13:32)
    Słusznie-ksiądz może pić zobu rąk i nawet nie zakąszać,ot co?
  • ~cywil
    (2013-01-02 13:34)
    Czy Policja badała mu DNA?
  • ~Wołodia z Poronina
    (2013-01-02 13:40)
    Ten proboszcz zasługuje na awans na biskupa. Doświadczenie już ma !
  • ~bodzio
    (2013-01-02 13:45)
    Taki łobuz , bo inaczej trudno go nazwać, powinien być osądzony i ukarany zgodnie z obowiązującym prawem.
  • ~marcelek
    (2013-01-02 14:16)
    Śmieć, jak ta cała czarna hołota!
  • ~~ Sylwek
    (2013-01-02 14:54)
    To drugi " FELDUKARANT z ORDYNANSEM Szwejkiem " jak w powieści z I Wojny Światowej i na filmie. Na filmie dobry wojak Szwejk mówi : " Pan Feldkurant jest zajęty bo musi przygotować kazanie o tym jak uczciwych ludzi pozbawiać pieniędzy " . Z TEGO KOŚCIOŁA RZYM.-KAT. od I Wojny Św. DUCHOWNI SĄ TACY SAMI ! jak kapelan oberleutnant Cesarskiej Armi Astro - Węgier.
  • ~brawo janusz złoteusta
    (2013-01-02 15:03)
    Precz z czarnymi -głosujcie na Ruch Palikota, oni mają tylko jedną wadę -grzmocą się od tylca i mogą sprzedać Polskę (ale to pryszczyk) .
  • ~vp
    (2013-01-02 15:11)
    Takiego proboszcza nie warto polać nawet zimnym moczem .
  • ~rychu
    (2013-01-02 15:21)
    Co na to kuria? - Ksiądz był pasażerem, mógł być pijany - powiedział ksiądz Ireneusz Smagliński, rzecznik kurii w Pelplinie
    czy to nie wystarczy za caly komentarz ??!!! nigdzie nie stoi napisane ze ksiadz odprawiajacy msze, sluchajacy spowiedzi musi byc trzezwy !!! jestem katolikiem, ale coraz bardziej wyglada na to ze polski KK to durna, chamska, pijacka banda !!!
    zniszcza nie tylko kosciol, ale i wiare !!!