Wypadek na autostradzie. Ranni policjanci, ruch wstrzymany, helikoptery w akcji

Ośmiu policjantów i pięć osób cywilnych zostało rannych po wypadku, do którego doszło na autostradzie A2 w okolicach Wrześni. Ruch aut w kierunku Poznania jest wstrzymany.

wróć do artykułu
 • ~kika
  (2012-06-09 21:32)
  chcieli wyprobowac nawierzchnie no i przeliczyli sie
 • ~Kogel-mogel
  (2012-06-08 15:07)
  Wrzeszczą o autostrady a jeździć nie potrafią ! Już się zaczyna, ciekawe co dalej. Pewnie po partyzancku poświęcili !
 • ~he he he
  (2012-06-08 16:07)
  Zaczelo sie.
 • ~MATADOR
  (2012-06-10 22:13)
  Do artykułu o polcajach ścigających kierowcę bo nie zatrzymał się do kontroli i po dachowaniu zginął pasażer to komentarze szybko zdjeliście
 • ~lelo
  (2012-06-12 09:18)
  Było to tak. kolumna zatrzymała się na autostradzie, bo chcieli sobie zrobić przerwę!! potem jeden z radiowozów ustawił się w poprzek jezdni, żeby zatrzymać ruch i wypuścić resztę kolumny no i stało się to, co można przewidzieć. Rozpędzone auto wjechało w radiowóz.
  Ja się pytam, kiedy przestaną zatrudniać debili w policji. Jak można ustawić się w poprzek jezdni na autostradzie, bez żadnych znaków ostrzegawczych itp.!!! Debil, kierowca policyjnego busa, powinien stracić prawo jazdy na zawsze, zakaz poruszania się po drogach publicznych pojazdami mechanicznymi no i oczywiście wylot z policji. Dodatkowo wypłacanie renty poszkodowanym w wypadku. To przechodzi ludzkie pojęcie. W Polsce jak zostajesz policjantem, to jest równe z wyjście ponad prawo!! Robią z siebie jakiś strażników teksasu i myślą, że wszystko im wolno. Koniec przygłupów w policji!!!