• ~werty
    (2014-11-08 01:39)
    ale bylo FSO, teraz nie ma nic!!!
  • ~Oko
    (2014-11-07 20:10)
    To nie Stalin wyłożył Polską motoryzację,a jego pieski.Do dzisiaj wielu z nich siedzi w polityce,zamiast w więzieniu.Jakoś Czesi byli w takiej samej sytuacji jak my,,jednak produkowali swoje samochody i motocykle.Lepsze lub gorsze,ale swoje i rozwijali się
  • ~sranie w banie
    (2014-11-07 12:14)
    lepiej by bylo gdyby w polsce rzadzil oficialnie jakis rosjanin niz ta zdradziecka polskojezyczna banda
  • ~klor
    (2014-11-06 09:17)
    Tylko, że stalin umarł w 56 r. - minęły wieki a my dalej nie produkujemy nic
    własnego. Jesteśmy tylko montownią za małe pieniądze dla Pracowników
    i zero podatku do budżetu państwa.
  • ~Konr669
    (2014-11-10 06:07)
    Wiec jak bylo w rzeczywistosci? Kto zerwal umowe: Polacy na polecenie Stalina, czy Wlosi gdy otrzymali tani wegiel od USA? Jesli Wlosi sie wycofali, to Stalin ocalil FSO przekazujac licencje 'Pobiedy'. Pobieda byla zreszta bardziej nowoczesna niz Fiat 1100 pokazany na zdjeciu powyzej (jesli to mial byc ten model licencyjny). Poziom dziennikarstwa w tym 'Dzienniku' jest tak zalosny, ze nie mozna brac powaznie niczego co sie tu czyta.
  • ~jaz
    (2014-11-06 11:46)
    ~Pias i inni Stalin zmarł 5 marca 1953 roku . Do tego aby NIE produkować samochodów na ŻERANIU przyłożyło łapę wielu towarzyszy i nie towarzyszy .
    Polak potrafi za granicą u siebie tylko zazdrościć drugiemu.
  • ~tiko
    (2015-01-23 14:36)
    RATUJ TO NIE Z SZEWROLETA A Z FORDA BYŁA ZERŻNIĘTA WARSZAWA.
  • ~tiko
    (2015-01-23 14:31)
    JAK ŚWIĄT ŚWIATEM JESZCZE NIGDY RUS I NIEMIEC NIE BYLI POLAKOWI BRATEM.
  • ~Robnad
    (2014-11-06 11:31)
    Jarek2014-11-06 07:10

    montować, nie robić. taka delikatna różnica.

    Irniamus2014-11-06 07:55
    "Stalin winien też temu, że dzisiaj FSO nie produkuje polskich aut? Nawet na licencji?"

    spytaj się Balcerowicza, dlaczego dopuścił się z kumplami z UW do rozwalenia polskiego przemysłu.
  • ~wyborca
    (2015-03-25 20:52)
    To był rząd marionetkowy.Stalin pociągał za sznurki.