Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Mercedes niezniszczalny jak czołg! Oto nowy G 500 4x4², czyli terenówka do kwadratu. ZDJĘCIA

24 lutego 2015, 19:23
Mercedes klasy G to dzielny samochód terenowy, który narodził się w 1979 roku. Do tej pory przeszedł kilkanaście modyfikacji, ale wygląd pozostał niemal niezmieniony. Wiosną 2013 roku ludzie z Mercedesa razem z inżynierami z AMG zaprezentowali nowy pomysł na kanciastą bryłę słynnej gelendy - stworzyli model G 63 AMG 6x6 (jedna sztuka tego potwora kosztuje w Polsce niemal 3 mln zł). Ponownie idzie wiosna i egzotyczny mercedes G 63 AMG 6x6 doczekał się rodzeństwa. Niemieccy konstruktorzy odsłonili właśnie nowego członka rodziny klasy G - jak z jajka wykluł się model o nazwie G 500 4x4² w dodatku w "kurczakowym" lakierze.
Mercedes klasy G to dzielny samochód terenowy, który narodził się w 1979 roku. Do tej pory przeszedł kilkanaście modyfikacji, ale wygląd pozostał niemal niezmieniony. Wiosną 2013 roku ludzie z Mercedesa razem z inżynierami z AMG zaprezentowali nowy pomysł na kanciastą bryłę słynnej gelendy - stworzyli model G 63 AMG 6x6 (jedna sztuka tego potwora kosztuje w Polsce niemal 3 mln zł). Ponownie idzie wiosna i egzotyczny mercedes G 63 AMG 6x6 doczekał się rodzeństwa. Niemieccy konstruktorzy odsłonili właśnie nowego członka rodziny klasy G - jak z jajka wykluł się model o nazwie G 500 4x4² w dodatku w "kurczakowym" lakierze. / Mercedes / Daimler AG
Niemieccy inżynierowie przy budowie swego dzieła korzystali z rozwiązań wojskowych. Oto nowe wcielenie legendarnej terenówki, która właściwie w niezmiennej formie powstaje od 1979 roku. Zobacz na zdjęciach, jak wygląda mercedes G 500 4x4² - to krewniak egzotycznego potwora kosztującego w Polsce niemal 3 mln zł.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
mercedes G 500 4x4² mercedes Mercedes Klasy G
Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • mops
    2015-02-25 11:52
    NIE MA NA ŚWIECIE RZECZY NIEZNISZCZALNYCH ,dziękuję
    0
    zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama