NOWA Toyota Supra już w Polsce. Znamy cenę i wiemy, jak wygląda następca japońskiej legendy [ZDJĘCIA i WIDEO]

| Aktualizacja:

Toyota GR Supra to nowa generacja japońskiej legendy. Auto właśnie zadebiutowało w czasie salonu samochodowego w Detroit. Jednak wcześniej pojawiło się na specjalnym pokazie w… Polsce. Cena i wyposażenie?

wróć do artykułu
  • ~znawca
    (2019-01-14 16:08)
    Słabiutko. Ani to piękne, ani mocne.
  • ~moro11
    (2019-02-04 10:39)
    Narzekają teraz praktycznie wszyscy na wszystko... kiedyś to było... nic nie było teraz dopiero cała technologia pozwala na produkcję całkiem ciekawych i dobrych aut. Jak w przypadku tej supry, to że współpracowali z bmw to źle? moim zdaniem wręcz przeciwnie, wyjdzie na dobre a na suprę i tak będzie wzięcie. Wygląda jak japoński i jeździ zapewne przyzwoicie.
  • ~luzak
    (2019-01-15 11:22)
    Piękna generacja supry, dobrze że postanowili ją wznowić. Akurat widać ten japoński charakter, całość współgra jak najbardziej. Moc wystarczająca, ale wydaje mi się że można z niej jeszcze wykrzesać trochę
  • ~m-53
    (2019-01-17 23:57)
    Sześć garów w rządku, trzy litry - to jest silnik. Miałem taki bez turbiny, 204 KM - ale z końca lat 80-tych. Bajka. A ta Supra z przodu po japońsku, jako-tako, z tyłu jak zabawka ze świata fantazy. Zbyt wiele udziwnień. Mi się kompletnie nie podoba.
  • ~bs
    (2019-01-18 12:19)
    żart jakiś. Japończycy zniszczyli kultową Suprę nazywając jej nazwą podróbkę BMW. Gratuluję. 340 koni? 324 z tej samej pojemności mieli 27 lat temu. ten samochód top wstyd dla Toyoty, nie potrafi własnego samochodu zrobić tylko od BMW ściągać? Tu się kończy legenda supry niestety
  • ~Langos
    (2019-01-17 18:23)
    Supra to była kiedys i to było auto. To to, to taka mała wariacja nt. z5. Nic ciekawego, jak bym miał określić co to za auto to bym rzekł nastepca Celici.
  • ~tomala
    (2019-01-24 22:46)
    Dla mnie całość poprawna, cena adekwatna do możliwości nowej supry, ciekawe jak chętnie będzie kupowana, ale nadwozie jest jednym słowem czysto japońskie
  • ~Laszlo
    (2019-01-22 19:43)
    Szybko się zestarzeje wizualnie. Już wydaje się stara.
  • ~Krachu
    (2019-01-25 23:54)
    Tragedia... Silnik od BMW i w zasadzie wygląda jak jakieś klony BMW z4 wnętrze jak z serii 4. Dla mnie porażka.. Poza tym Supra była zawsze znana z jednostki napędowej 2JZ. Kto kuma o co chodzi będzie rozczarowany.
  • ~m i k o
    (2019-05-26 02:06)
    za 300 tyś to cayman. Czym jeżdzisz? Porsche! Czym Jeżdzisz? Toyotą ale kosztuje 300 tyś.
  • ~x x
    (2019-01-25 23:40)
    Obawiam się, że będzie to klapa i jeszcze automat z elektrycznym ręcznym...
  • ~już widze te kolejki
    (2019-02-20 21:42)
    za 300 to ja wolę Jaguara f-type od Toyoty na bazie BMW Z4.
  • ~wello
    (2019-05-15 09:42)
    340KM z 3litrow? To chyba jais zart. Juz ostatnia Supra z konca lat 90-tych miala 330KM z 3litrow. To autko powinno miec przynajmniej ze 450KM (na tyle wyglada). Dla porownania nowa Honda NSX ma 510KM, wiec Supra przestala byc jej konkurentem
  • ~winiak